Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Укрінформ // Рада ухвалила закон про "єдине митне вікно"
Верховна Рада внесла зміни до Митного кодексу та деяких інших законів щодо запровадження…
LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

У столиці за підтримки УСПП відкрилася фотовиставка «Світовий тріумф «Щедрика»

02.07.2018 10:07
У столиці за підтримки УСПП відкрилася фотовиставка «Світовий тріумф «Щедрика»

Поблизу Національного театру опери і балету ім. Шевченка відкрилася фотовиставка “Культурна дипломатія України: світовий тріумф “Щедрика”.  Її організатори - Міністерство культури України, Національна опера України, Покровська міська рада, Донецьке РВ УСПП.

Символічним відкриттям фотовиставки став виступ Великого зведеного хору, за участю Хору Національної опери України,студентів музичних навчальних закладів Києва та Маріуполя (всього понад 200 учасників). Пролунав урочистий музичний твір Миколи Лисенко "Молитва за Україну".

Фотовиставка анонсує міжнародний проект з відзначення 100-річчя європейського тріумфу “Щедрика” і політики культурної дипломатії Української Народної Республіки під патронатом Симона Петлюри.

Світлини виставки розповідають про ідею Симона Петлюри заявити про УНР на весь світ за допомоги демонстрації потужної української культури - організації світового турне Української Республіканської Капели під орудою диригента Олександра Кошиця. Зображення видатних українських діячів політики і культури доповнені інформацією про блискавично швидке утілення ідеї гастролей хору, даними про відвідування і враження від виступу капели європейських монархів, захопленими відгуками про українське хорове мистецтво в тогочасних європейських газетах.

Репертуар Капели в Європі та Америці складався з найкращих зразків української музики: колядок, щедрівок, народних пісень Миколи Лисенка, Кирила Стеценка, Олександра Кошиця. Коронним номером Капели став “Щедрик” в музичній обробці Миколи Леонтовича.

В 1921 році “Щедрик” у виконанні Капели Кошиця прозвучав у Карнегі-холі у Нью-Йорку. Пізніше американець українського походження Петро Вільховський створив англійську версію слів до “Щедрика” і ця англомовна версія української колядки в обробці Леонтовича стала символом Різдва в усьому світі. Широко використовують “Carol of the Bells” в Голівуді. Зокрема, пісня звучить у кінострічці “Один вдома-2”, де знімався теперішній президент США Дональд Трамп.

Керівник Донецького регіонального відділення українського союзу промисловців і підприємців В’ячеслав Редько розповів про роботу над ще однією фотовиставкою, що поїде у світове турне із хором-переможцем конкурсу у Покровську: «В якості супроводу світового турне кращого хору України йде формування фотовиставки “Європейський слід в становленні української промисловості. Кінець 19 — початок 20  ст.” з метою відображення ролі та значення підприємців з Європи та іншого світу при формуванні розділів Музею історії промисловості України. До участі в створенні фотовиставки запрошуються усі регіони країни

Ця фотовиставка і супутня презентаційна програма спрямована на просування українських торгових марок і товарів на світовому ринку, пошук міжнародних партнерів для залучення інвестицій до економіки України та відновлення інфраструктури, створення нових робочих потужностей для місцевого населення після відновлення миру на Донеччині.

Виставка працюватиме в Києві з 1-го липня і триватиме до 1 вересня, а потім експозицію відправлять регіонами України та супроводжуватиме у 1919 році хор-переможець конкурсу у Покровську в турне країнами Європейського Союзу а Америки.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.