Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

У Варшаві на міжпарламентській асамблеї напрацьовуватимуть стратегію трансформації для України

18.05.2017 15:05
У Варшаві на міжпарламентській асамблеї напрацьовуватимуть стратегію трансформації для України

19 травня у Варшаві відбудеться міжпарламентська асамблея, участь в якій візьмуть представники законодавчих органів України, Польщі та Литви. Її проведення ініціювали координатори Національного форуму «Трансформація України» в рамках зустрічей із спікерами сеймів та керівництвом зазначених держав. Депутати парламентів трьох країн оголосять про утворення міжпарламентського форуму, що опікуватиметься стратегією розбудови економічно привабливої, правової України як частини європейської сім’ї.

Національна делегація буде представлена у складі президента УСПП, члена наглядової ради Національного форуму Анатолія Кінаха, співголови парламентського об’єднання «Трансформація України» Леоніда Козаченка, народних депутатів України Івана Кириленка, Івана Крулька, Віктора Галасюка, Юрія Дерев’янка та ін., голови організації «Центр Трансформації України» Михайла Харія,  експертів і радників.

Як повідомив Анатолій Кінах, завданнями створюваної міжпарламентської платформи буде адаптація законодавства України до стандартів і регламентів Євросоюзу, в тому числі через запуск відповідної системи у Верховній Раді, а також розширення кола друзів України – Німеччини, США, Канади та ін. країн. Йдеться про ініціювання груп підтримки трансформації України в законодавчих органах названих держав.

«Міжпарламентський форум є відкритим до приєднання народних депутатів інших дружніх країн та налаштований на співпрацю з їх державною владою та громадянським суспільством,  громадськими організаціями та об’єднаннями, фінансовими та безпековими інституціями», – наголошують ініціатори його створення.

Нагадаємо, напередодні делегація Національного форуму зустрілась у Вільнюсі із президентом Литви Д.Грибаускайте, представниками литовського сейму та уряду. Колишній прем'єр-міністр Литви, нині депутат сейму  та один із авторів так званого «плану Маршалла для України» Андрюс Кубілюс підтримав ініціативи громадянського суспільства України з розробки стратегії її розвитку та висловив переконання, що своє сприяння нададуть парламенти і інших країн ЄС.

Допомагатимуть українським колегам, представникам громадянського суспільства підготувати стратегію трансформації України і польські парламентарії. Спікер Сейму Польщі Марек Кухтінський пообіцяв максимальне сприяння та готовність поділитися своїм досвідом як країни, що пройшла євроінтеграційний шлях та досягла росту ВВП і платоспроможності населення.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.