З ділових ЗМІ

УНІАН // Нацбанк пом'якшив обмеження на валютному ринку
Регулятор розширив перелік валютних надходжень бізнесу, не підлягають обов'язковому…
Урядовий кур'єр // Економіка України за 2017 рік
Статистичні дані про стан економіки України в 2017 році
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Україна розвиватиме вітчизняне літакобудування

10.08.2017 11:08
Україна розвиватиме вітчизняне літакобудування

Ділова спільнота вітає довгоочікуване урядове рішення про підтримку вітчизняного літакобудування. Кабмін звільнив від сплати ввізного мита та податку на додану вартість товарів, які імпортують підприємства галузі. Рішення діятиме до 2025 року. Нагадаємо, промисловці, Антикризова рада громадських організацій вже давно напостоювали на прийнятті державних програм підтримки авіаційного комплексу, в тому числі, що стосується звільнення від мит імпорту необхідних комплектуючих.

Так в УСПП та Антикризовій раді прокоментували зазначене рішення КМУ.

«Це перший крок на шляху реалізації потенціалу літакобудування в Україні. За офіційними підрахунками, попит на світовому ринку в літаках АН становить близько 1 тис.одиниць, а ми можемо запропонувати якісну і конкурентоспроможну продукцію. За останні роки підписано багато угод із партнерами з Канади, Саудівської Аравії тощо. Водночас, впродовж другої половини 2015 р., всього 2016-го і частини 2017 р. замовникам не передано жодного літака. Тому полегшення умов діяльності підприємств галузі дозволить реалізувати контракти та налагодити роботу за ними», - сказав президент УСПП Анатолій Кінах.

Наступним, вважає він, має бути більше реінвестування коштів від прибутків в модернізацію та розвиток виробництва. Це і податкові стимули, доступ до фінансових ресурсів та ін.

«Дана галузь, як і ракето-, суднобудування тощо, - дуже перспективна: тисячі робочих місць, надходження в бюджет та імідж держави на міжнародній арені. Має бути стратегія розвитку літакобудування для максимального економічного ефекту», - підсумував лідер ділової спільноти. 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.