Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Український союз промисловців і підприємців відкрив свій канал в Youtube

17.05.2018 16:05
Український союз промисловців і підприємців  відкрив свій канал в Youtube

Тут можна відслідковувати головні новини з ділового життя країни – публічні заходи, аналітику експертів, прес-конференції, брифінги представників ділової громади тощо. Серед наших тем –  гострі та цікаві для суспільства та бізнесу питання – трудової міграції, доступу підприємництва до кредитних ресурсів, потреби модернізації виробництв, перекваліфікування промисловості на високотехнологічні сфери, за якими майбутнє в умовах Індустрії 4.0 та ін. Широко висвітлюватиметься ставлення роботодавців до медичної реформи, соціальних проблем тощо.

Тут будуть розміщені  прямі трансляції найбільш актуальних подій – конференцій, бізнес-форумів, круглих столів тощо, передбачені ексклюзивні відеоінтерв’ю із найбільш знаними та професійними експертами в економічній сфері країни.

Матеріали на нашому каналі доступні для вільного скачування та використання!

Переглянути відео та підписатися на оновлення можна за адресою: http://goo.gl/2tXxWg. Будьте завжди в курсі останніх новин у бізнесі, промисловості, співпраці з інвесторами, нормотворчої діяльності з партнерами з уряду, Верховної Ради України.

Наш перший сюжет – про подолання кризи в сфері виробництва мінеральних добрив, він зроблений під час круглого столу в УСПП. Зверніть увагу, в ньому не тільки  багато цікавих фактів, але й пропозиції виходу  з кризи, забезпечення вітчизняному АПК безперебійної та продуктивної діяльності.  

Ласкаво просимо до перегляду!

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.