З ділових ЗМІ

Дзеркало тижня. Україна // Без людей немає майбутнього
Анатолій Кінах президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій…
ICTV Факти // Кінах: Аграрній Україні 40 млн людей не потрібні. Тому або консолідуємося, або…
Лише консолідація і адекватна стратегія може врятувати Україну від депопуляції…
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

УНІАН // Німеччина допоможе українським підприємствам вийти на міжнародні ринки

01.08.2017 12:08

Уряд країни пропонує українським менеджерам експортно-імпортних компаній пройти безкоштовне навчання з ряду програм.

Уряд Німеччини в рамках програми «Fit for partnership with Germany» («Готові до співпраці з Німеччиною») спільно з товариством з міжнародного співробітництва GIZ пропонує українським менеджерам експортно-імпортних компаній у 2017 році пройти безплатне навчання з ряду програм економічної кооперації для підтримки зовнішньоекономічної діяльності підприємств.

Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. «Програма «Fit for partnership with Germany» покликана сприяти виходу українських підприємств на міжнародні ринки і підвищення їх конкурентоспроможності на них. Стажування спрямоване на підвищення кваліфікації українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності шляхом оволодіння ними новими компетенціями в різних сферах ведення бізнесу з німецькими й іншими іноземними партнерами», - йдеться в повідомленні.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.