Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Укрінформ // Рада ухвалила закон про "єдине митне вікно"
Верховна Рада внесла зміни до Митного кодексу та деяких інших законів щодо запровадження…
LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

УНІАН // Німеччина допоможе українським підприємствам вийти на міжнародні ринки

01.08.2017 12:08

Уряд країни пропонує українським менеджерам експортно-імпортних компаній пройти безкоштовне навчання з ряду програм.

Уряд Німеччини в рамках програми «Fit for partnership with Germany» («Готові до співпраці з Німеччиною») спільно з товариством з міжнародного співробітництва GIZ пропонує українським менеджерам експортно-імпортних компаній у 2017 році пройти безплатне навчання з ряду програм економічної кооперації для підтримки зовнішньоекономічної діяльності підприємств.

Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. «Програма «Fit for partnership with Germany» покликана сприяти виходу українських підприємств на міжнародні ринки і підвищення їх конкурентоспроможності на них. Стажування спрямоване на підвищення кваліфікації українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності шляхом оволодіння ними новими компетенціями в різних сферах ведення бізнесу з німецькими й іншими іноземними партнерами», - йдеться в повідомленні.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.