Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

УНІАН // Плату за нестандартне підключення до електромереж можуть знизити - НКРЕКП

16.03.2017 10:03

Також Нацкомісія пропонує ввести відповідальність обленерго за перевищення граничних строків для приєднання споживача.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) пропонує знизити плату за нестандартне приєднання споживачів, потужність обладнання яких становить від 160 кВт до 5 Мвт, до регіональних електромереж компаній-обленерго на розмір лінійної складової, яка включає в себе витрати на будівництво нових ліній електропередач спеціально під нового споживача. Таку пропозицію викладено в презентації комісії, яку опублікував на своїй сторінці в соцмережі Facebook глава регулятора Дмитро Вовк.

"Пропозиції щодо покращення Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж. Ключові інновації: розмежувати підходи визначення вартості для споживачів та генерації; вилучити плату за лінійну складову при приєднання електроустановок споживачів", - йдеться в даній презентації. Згідно з чинною Методикою розрахунку плати за нестандартне приєднання (для обладнання, потужність якого становить від 160 кВт до 5 МВт), ця плата складається із суми двох компонентів: першого - похідного від заявленої потужності електроустановки (кВт), питомої вартості приєднання (гривень/кВт) та коефіцієнта категорії надійності, і другого – лінійної складової, яка включає в себе витрати на будівництво нових ЛЕП спеціально під нового споживача. Отже, комісія пропонує для споживачів з установками потужністю від 160 кВт до 5 МВт розраховувати плату за приєднання лише з використанням похідне від потужності, питомої вартості приєднання і коефіцієнта надійності.

Також НКРЕКП пропонує коригувати вартість нестандартного приєднання для електрогенеруючих станцій в тому випадку, якщо їх робота дозволяє покривати пікове споживання регіону, в якому вони розташовані. Комісія також пропонує ввести відповідальність обленерго за перевищення граничних строків для приєднання споживача. Наприклад, у разі перевищення терміну нестандартного приєднання на 30 днів, пропонується знизити вартість на 10%, 60-ти днів – на 20%, а в разі перевищення терміну більше 120 днів енергопостачальна компанія повинна буде повернути гроші та пеню.

 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.