Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

УНІАН // Різке підвищення акцизу призведе до подальшого зменшення споживання тютюнових виробів преміум і середнього класу - Харківський УСПП

27.04.2017 00:04

У Харкові відбувся круглий стіл на тему "Виробництво і обіг підакцизних товарів", організований Харківським регіональним підрозділом Українського Союзу Промисловців і Підприємців.

У рамках круглого столу учасники обговорили роль підакцизних товарів у наповненні бюджету, перспективи реформування акцизного податку.

У події взяли участь представники Кабінету Міністрів, Міністерства фінансів, Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань податкової і митної політики, Державної фіскальної служби, Ради підприємців при Кабміні.

- Акцизне оподаткування тютюнових виробів - це фіскальний інструмент, який використовується в умовах гострого дефіциту фінансів. Тому сьогодні вкрай важливо запобігти переходу населення на дешеві і нелегальні тютюнові вироби - впевнений виконавчий директор регіонального відділення Українського Союзу Промисловців і Підприємців Едуард Набока.

Також у рамках круглого столу відбулася презентація результатів науково- аналітичного дослідження-прогнозу фіскальних результатів подальшого підвищення тютюнових акцизів, підготовленого Офісом фінансового і економічного аналізу у Верховній Раді.

Результати дослідження показали, що різке підвищення акцизу призведе до подальшого зменшення споживання тютюнових виробів преміум і середнього цінового сегменту. Але при цьому збільшиться споживання більш дешевих сигарет і тіньової тютюнової продукції, з яких не сплачується адвалорний податок.

На думку авторів, аби запобігти цьому ризику, треба в майбутньому поступово підвищувати виключно фіксовану частину акцизу, тобто специфічну ставку і мінімальне податкове зобов'язання. Саме ці частини акцизного податку забезпечують найбільші і найпрогнозованіші доходи для бюджетної системи України.

За результатами документу, автори рекомендують Уряду "використати усі наявні інструменти, аби тютюнова галузь і надалі залишалася бюджетоутворюючою при одночасному формуванні умов для стабільного розвитку галузі і подальшого просування експортних можливостей".

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.