З ділових ЗМІ

Урядовий кур'єр // Економіка України за 2017 рік
Статистичні дані про стан економіки України в 2017 році
УНІАН // Кабмін вводить розтермінування сплати ПДВ при імпорті обладнання
За словами міністра фінансів, прийнятий механізм збільшить і продуктивність…
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

УНІАН // Хімзаводи Фірташа відновлюють виробництво після тримісячного простою

19.06.2017 09:06

У компанії відзначили, що запуску підприємств посприяло запровадження Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі (МКМТ) антидемпінгових мит на російські азотні добрива – карбамід та КАС.

Три з чотирьох хімічних заводів – черкаський «Азот», «Рівнеазот» і "Сєвєродонецьке об'єднання «Азот», підконтрольні компанії Ostchem українського бізнесмена Дмитра Фірташа, відновлюють виробництво добрив після більш ніж тримісячного простою, повідомила прес-служба Ostchem.

Згідно з повідомленням, черкаський «Азот» вже почав пускові операції з відновлення виробництва і до 20 червня планує вивести на 100% потужності роботу трьох основних цехів – цеху карбаміду, аміачної селітри та КАС (карбамідо-аміачної селітри). На «Рівнеазоті» і "Сєвєродонецькому об'єднанні «Азот» починають підготовку до проведення пусконалагоджувальних робіт, необхідних для запуску виробництва. «Як і раніше, забезпечення потреб внутрішнього ринку залишається абсолютним пріоритетом для Ostchem, тому робота всіх хімічних заводів холдингу буде в першу чергу спрямована на задоволення попиту українських аграріїв», - підкреслюється в повідомленні.

За оцінками компанії, споживання внутрішнього ринку в період осінньої посівної становить близько 1,2 млн тонн азотних добрив. «Нинішні сумарні виробничі потужності черкаського «Азоту», «Рівнеазоту» і "Сєверодонецького об'єднання «Азот» становлять близько 350 тис. тонн добрив на місяць, чого цілком достатньо, щоб забезпечити потреби українських аграріїв до посівної 2017 року», - сказано в повідомленні. У компанії відзначили, що запуску підприємств посприяло запровадження Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі (МКМТ) антидемпінгових мит на російські азотні добрива – карбамід та КАС.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.