Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

УСПП популяризує кіномистецтво проти корупції

11.10.2017 11:10
УСПП популяризує кіномистецтво проти корупції

Український союз промисловців і підприємців за підтримки регіональних громадських організацій популяризує ініціативу «Кіно проти корупції». Проект «Артхаус Клуб» представляє 5 європейських фільмів та підбірку журналістських розслідувань, які досліджують природу корупції – від неприкритого зловживання владою політиків та корпорацій до негучних побутових конфліктів. Фестиваль має на меті показати знайому українцям проблему як загальнолюдське явище, з яким варто боротися.

Подібний показ за сприяння УСПП вже пройшов у Вінниці. Його натхненниками виступили керівник Донецького РВ союзу В’ячеслав Редько та місцевий громадський діяч, юрист Олег Литвак. Активісти закликають неурядові організації, спілки тощо в інших регіонах також долучитись до фестивалю в жовтні, адже проект завершується вже за місяць.

«Для цього потрібно лише звернутись до «Артхаус Клуб» та отримати права на трансляцію. Єдина умова – безкоштовний показ для всіх бажаючих. Гадаю, регіональні відділення УСПП із задоволенням підключаться до даної акції, адже тема корупції в Україні дуже актуальна та чутлива. Втім, ми повинні розуміти, що це не лише національне явище, але світове», - наголосив В.Редько.

Такої ж думки дотримується і юрист Олег Литвак. Він доклав чимало зусиль, щоб організувати трансляцію у Вінниці – вона пройшла в обласній бібліотеці, а рекламу дали в місцевій пресі та соцмережах.

«Україну за кордоном часто асоціюють із корупцією – якось, перебуваючи у Німеччині, мені вкотре про це сказав один із депутатів Бундестагу. Проте це явище не унікальне – воно поширене і в Європі, про що і свідчить даний кінематограф. Тому попри завдання №1 – поширювати ідеї відмови від кумівства та корупції на будь-якому рівні, у нас була мета показати українцям, що ми не є такі погані, порівняно із іншими народами: просто масштаби та прикута до нас увага дозволяє побачити більше», - сказав О.Литвак.

Фестиваль є частиною спільного проекту Goethe-Institut в Україні та Федерального агентства з громадянської освіти, що має назву Bestechend (Нездоланне) і реалізується за дружньої підтримки Міністерство закордонних справ ФР.

Заповнити заявку на отримання прав на показ фільмів можна тут http://club.arthousetraffic.com/kino-proti-korupciie

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.