Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

УСПП працюватиме з торговою палатою з області Абруццо

20.04.2017 16:04
УСПП працюватиме з торговою палатою з області Абруццо

Італія відчуває обставини економічної кризи. Тому більш тісна співпраця італійських та українських промисловців і підприємців, ділових союзів має бути дуже корисною. Про таке йшлося на зустрічі президента УСПП Анатолія Кінаха та президента Палати Італія для Балканських країн і України Паоло Ді Лулло.

Ділова італійська палата відома в Україні перш за все через свою щиру підтримку бійців, які постраждали внаслідок військових дій на сході. Зусиллями італійських бізнесменів вилікувано 8 бійців – їм зроблено протезування та проведено реабілітаційне лікування. Анатолій Кінах висловив подяку колегам за їхню  турботу та допомогу.

«Ми є структурою регіонального масштабу, яка об’єднує 112 підприємців, в основному представників малого бізнесу, в області Абруццо. Однак наша мета – розширити можливості бізнесу за рахунок співпраці з країнами-сусідами,  тому ми відкрили представництва в Києві, Мінську, Бухаресті і в Марокко», – презентував Палату Паоло Ді Лулло. Нині завдання ділового об’єднання – нарощувати торговий обмін з нашою країною, шукати можливості для делокалізації виробництв.

«Ми переконані, що саме малий, середній бізнес має бути основним двигуном економіки,  основою платоспроможного середнього класу. Наші контакти треба зробити постійними і системними. Пошук партнерів, інформаційний обмін, захист прав та інтересів інвесторів – в усіх цих питаннях УСПП може допомогти італійській палаті», – поінформував колег Анатолій Кінах.

Сторони домовились відпрацювати конкретний протокол намірів та зміцнювати комунікації між структурами.   

 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.