Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Урядовий кур'єр // Економіка України за січень — травень 2018 року
Чисельність наявного населення в Україні, за оцінкою, на 1 травня 2018 р. становила…
Укрінформ // Рада ухвалила закон про "єдине митне вікно"
Верховна Рада внесла зміни до Митного кодексу та деяких інших законів щодо запровадження…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

УСПП співпрацюватиме з Українською жіночою вартою

22.12.2017 13:12
УСПП співпрацюватиме з Українською жіночою вартою

Український союз промисловців і підприємців та громадська організація «Українська жіноча варта» підписали сьогодні меморандум про співробітництво. Сторони стурбовані проблемами соціальної та трудової адаптації учасників бойових дій, членів їх сімей, членів родин загиблих на війні, волонтерів та вимушених переселенців  та мають намір об’єднати зусилля задля конкретної допомоги таким  людям.

«Ми задоволені  співпраці з такою поважною організацію, яка відстоює цивілізаційний вибір України, її територіальну цілісність та намагається долати соціально-економічну кризу. Нам є сенс бути партнерами, щоб виборювати встановлення в Україні  миру та  злагоди», – наголосив президент УСПП Анатолій Кінах.

Його підходи підтримала голова організації «Українська жіноча варта» Олена Білецька, яка, серед інших актуальних проблем, наголосила на необхідності підтримки прагнення багатьох жінок до самозайнятості, підприємництва.

Сторони обговорили необхідність підготовки державної програми підтримки переміщених осіб, стратегії запобіганню депопуляції населення.

Керівники громадських організацій вирішили, що меморандум буде доповнений планом конкретних дій, який буде складений та підписаний на початку наступного року.   

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.