Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

УСПП відкрив представництво українського бізнесу в Канаді

04.12.2017 12:12
УСПП відкрив представництво українського бізнесу в Канаді

В Онтаріо (Канада) запрацювало представництво українського бізнесу – Ukrainian Business Agency in Canada, створене УСПП. Відповідні представництва Агенції запущені, крім того, в Британській Колумбії, а також Києві. Структура в подальшому пропонуватиме вітчизняним підприємцям безкоштовні послуги із розмитнення товарів в Канаді, зберігання їх на складах, лобіювання інтересів бізнесу та послуги із просування продукції.

Про це повідомили в УСПП.

«Угода про вільну торгівлю, підписана між країнами  - чудовий механізм для нарощення нашого експорту на північноамериканський континент. Проблем тут дві: логістика та потреба потужної реклами, лобіювання українських товарів на канадському ринку, який, по суті, достатньо «укомплектований». Власне, на подолання  цих бар’єрів і працюватиме новостворена Агенція. Її запуском завдячуємо групі канадських українців, що стали ініціатором роботи подібної платформи. До речі, зазначені функції Агенція зможе реалізовувати і в зворотному напрямку – для канадського бізнесу в Україні, організуючі  пошук інвестиційних проектів, перевірку партнерів тощо», - наголосив президент УСПП Анатолій Кінах.

Ukrainian Business Agency in Canada заснована як неприбуткова організація та, по суті, представляє собою групу однодумців. Саме тому запрошуємо всіх зацікавлених із ділової спільноти долучатись до розвитку проекту та всіляко підтримати його.

Зокрема, Агенція буде вдячна за долучення спеціалістів до розробки інтерактивного сайту, а також маркетологів, юристів і бухгалтерів з Канади, чия допомога допоможе запустити повноцінну роботу.

Контакти представництва:

Онтаріо - +12894006171, e-mail: 100rchaksergiy@gmail.com

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.