З ділових ЗМІ

Дзеркало тижня. Україна // Без людей немає майбутнього
Анатолій Кінах президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій…
ICTV Факти // Кінах: Аграрній Україні 40 млн людей не потрібні. Тому або консолідуємося, або…
Лише консолідація і адекватна стратегія може врятувати Україну від депопуляції…
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

УСПП вручив відзнаку за волонтерську роботу Т.Нагорному

06.12.2017 12:12
УСПП вручив відзнаку за волонтерську роботу Т.Нагорному

До Міжнародного дня волонтера УСПП відзначив роботу президента Фонду волонтерів України, члена Донецького регіонального відділення союзу Тимофія Нагорного.

За 28 років громадської діяльності він створив найбільшу кількість благодійних проектів в Україні (понад 600). Неодноразово був в зоні АТО на Донбасі, допомагаючи мирному населенню, людям похилого віку, інвалідам, багатодітним сім'ям і сиротам.

У Почесній грамоті від УСПП підкреслюється: «За активну громадську позицію та внесок у розвиток соціальної сфери в Україні».

Вітаємо з нагородою та підтримуємо подібні благодійні проекти, спрямовані на покращення життя українських громадян, розвитку дітей і молоді тощо. 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.