З ділових ЗМІ

Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…
Економічна правда // А якщо по-чесному? Сім кіл пекла легального бізнесу по-українськи
Чому в Україні складно, а іноді неможливо відкрити бізнес, і чому бізнес не…
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

УСПП запрошує на толоку в музей Пирогово

11.04.2018 16:04
УСПП запрошує на толоку в музей Пирогово

Донецьке регіональне відділення УСПП запрошує 21 квітня всіх бажаючих підтримати національні традиції та провести весняну толоку в музеї народної архітектури та побуту «Пирогово». Зокрема, йдеться про впорядкування Донецького будинку. Також відбудеться відкриття пам'ятного знака «Скіфський воїн», шахтарської вагонетки, наданої шахтарями міста Вугледара тощо. Після толоки організатори обіцяють «загальні посиденьки з музичним супроводом (продукти та напої приносимо з собою)».

Види робіт під час толоки - фарбування в будинку і на вулиці, розбивка клумб, підрізування старих і посадка нових дерев, прибирання в будинку. Інвентар для роботи буде видано на місці, але наявність свого вітається.

По закінченню впорядкування відбудеться  відкриття музейної експозиції міста Мирнограда, урочисте підняття українського прапора і прапора Донецької області на території будинку.

Ввхід на територію музею платний, проте для учасників заходу, які подали на пошту redkovv67@gmail.com заявку до 19.04.18 - ПІБ і номер автомобіля -  вхід без оплати.

Детальніше на ФБ сторінці ДРВ УСПП - https://www.facebook.com/events/2221838571376677/

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.