Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Відкладення траншу МВФ – сигнал до посилення власної роботи з подолання кризи

20.03.2017 12:03
Відкладення траншу МВФ – сигнал до посилення власної роботи з подолання кризи

Виділення Україні чергового траншу від Міжнародного валютного фонду відкладено. Втім, через відтермінування траншу не варто робити трагедії. Це ще раз свідчить про те, що одної  програми співпраці з МВФ для розвитку країни недостатньо: необхідна власна економічна стратегія та наполеглива воля до її виконання.  Тому наразі урядові та його соціальним партнерам потрібно зосередитись на проведенні економічних реформ: посиленні промислової політики, підтримці самозайнятості, малого та середнього бізнесу  з тим, щоб компенсувати можливі втрати від блокади та пришвидшити економічне зростання. Таку думку висловили в УСПП та Антикризовій раді громадських організацій.

«В кожній кризі є дві сторони, і зараз Україні потрібно максимально використовувати всі можливості для пришвидшення економічного розвитку. В основі цього – опора на власний потенціал та системний програмний підхід. Відтермінування траншу – це, скоріше, відображення стурбованості фінансових донорів політичною нестабільністю в країні, що зростає. Це питання номер один, над яким потрібно працювати. Далі – економічні реформи. Україні необхідно  найближчим часом  здійснити програмні перетворення в економіці: зняття податкового навантаження і тиску з бізнесу, запровадження  кредитування реального сектору, розвитку механізму внутрішніх замовлень в індустрії, програм імпортозаміщення тощо», – каже президент УСПП, голова Антикризової ради Анатолій Кінах.

Лідер ділової спільноти переконаний, що подібні «стрес-тести» повинні підштовхнути урядовців взятися за серйозні перетворення в економіці, використовуючи механізми діалогу з бізнесом, у державно-приватному партнерстві із промисловцями, підприємцями, внутрішніми та зовнішніми інвесторами.

«Це знизить, по-перше, нашу залежність від зовнішніх позик, а також дасть справді хороший стимул до зростання ВВП та виробництва, платоспроможності ринку», – підсумував президент УСПП. 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.