З ділових ЗМІ

Урядовий кур'єр // Економіка України за 2017 рік
Статистичні дані про стан економіки України в 2017 році
УНІАН // Кабмін вводить розтермінування сплати ПДВ при імпорті обладнання
За словами міністра фінансів, прийнятий механізм збільшить і продуктивність…
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Вітаємо президента УСПП Анатолія Кінаха з днем нарождення!

04.08.2017 09:08
Вітаємо президента УСПП Анатолія Кінаха з днем нарождення!

4 серпня святкує свій день народження екс-прем'єр-міністр, президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій України, відомий політичний і громадський діяч

Анатолій Кирилович Кінах.

Своє життя він присвятив розбудові України, її громадянського суспільства та державного менеджменту. Шість разів обирався до парламенту,   займав багато високих державних постів, серед яких – і прем'єр-міністра України.

Анатолій Кирилович в роботі завжди демонструє високий і якісний результат, сповідує національний український інтерес, ставить в основу економічний патріотизм. Наразі він очолює не лише ділову громаду України – УСПП, роботодавців – ООРУ, але й приділяє значну увагу консолідації громадських організацій задля побудови європейського майбутнього держави. Дві найбільші платформи – Антикризова рада громадських організацій та Національний форум «Трансформація України» стали потужними майданчиками із формування публічної думки і напрацювання конкретних пропозицій для економіки, науки, соціуму тощо.

Знання і ділові якості Анатолія Кінаха високо оцінюють як у владних колах – він входить до Ради прем’єрів, є співголовою Національної тристоронньої соціально-економічної ради тощо, так і на міжнародній арені – партнери із інституцій ЄС, численних бізнесових асоціацій Європи, Америки та Китаю довіряють йому та цінують співпрацю із УСПП та його лідером.

Анатолій Кирилович завжди  розглядає свою діяльність через призму соціальної відповідальності. Він допоможе нужденному, не залишить без уваги співтовариство земляків, підтримає дитячі акції, які проводить його дружина Марина. Це хороший сім’янин, цікавий співрозмовник, ерудит з величезним почуттям гумору.

Захоплюємося Вашою мудрістю, працьовитістю і ініціативністю, умінням вибудувати діалог і надихнути на нові звершення людей з різних сфер суспільно-політичного життя.

Бажаємо Вам натхнення, творчих сил та лише позитивних викликів! Нехай притаманний Вам оптимізм зігріває оточуючих, ініціативність гуртує навколо себе гарних  людей, а мудрість допомагає приймати виключно правильні рішення. Радості Вам, добра і відмінного здоров'я! 

Друзі та колеги

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.