Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Вітання з Днем Збройних Сил України

06.12.2017 11:12
Вітання з Днем Збройних Сил України

Дорогі наші захисники!

Щиро вітаю вас із професійним святом. Для нашої Вітчизни та співгромадян це значно більше, ніж чергова дата в календарі, це – честь і слава держави, її незалежність, гідність та самоповага.

 Сьогодні українська армія є предметом гордості всього нашого народу. Героїчно захищаючи країну  на сході, відстоюючи державну незалежність і територіальну цілісність країни, наші військові демонструють мужність і рішучість, волю і патріотизм.

В цей день треба згадати народний волонтерський рух, який і досі докладає значних   зусиль, щоб допомогти нашим бійцям, забезпечити їх усім необхідним, в тому числі при поверненні до мирного життя.

Промисловці і підприємці завжди поруч зі своєю армією – вони готові брати участь в її модернізації  за останнім словом науки та техніки, перетворенні української армії в одну з найкращих в світі. Вірю, що  могутність та боєздатність українського війська буде зростати з кожним днем!  

Від усього серця зичу нашим військовим  миру, добра, благополуччя та славних перемог!

Президент УСПП Анатолій Кінах. 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.