Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

В ЄБРР допомагають побудувати експортну стратегію підприємства

27.05.2015 16:05
В ЄБРР допомагають побудувати експортну стратегію підприємства

Саме в часи економічної кризи, коли безліч підприємств втратило східні ринки, а європейські здаються недосяжними через високу конкуренцію, ЄБРР пропонує бізнесу нову послугу – як побудувати та підтримати власну експортну стратегію. Ця послуга реалізуватиметься у рамках нової ініціативи ЄБРР з підтримки малого та середнього бізнесу.

Про це йшлося на заході, присвяченому п’ятиріччю Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні. Допомога, яка була здійснена за цей час, вражає. За кошти донорів банку послуги отримали 400 компаній, було освоєно 4,4 млн євро. Сумарно товарообіг на цих підприємствах  зріс на 40%, експорт збільшився на 18%, створено додатково 1500 робочих місць. Компанії отримували й пряму фінансову допомогу. Але головним напрямком Групи підтримки були консалтингові послуги – консультації з маркетингу, побудови стратегії підприємства, управління персоналом,  підвищення якості продукції, здійснення сертифікації тощо. Основними клієнтами ЄБРР стали представники харчової промисловості, машинобудування, дистриб’ютори, фахівці ІТ-технологій.

Лідерами  зрушень, яким сприяли фахівці ЄБРР, можна назвати  компанії «ГАЛС ЛТД» (виробництво екологічно чистого березового соку),  «Екософт» (виробництво фільтрів питної води), «В.М.» (інтернет-магазин копіювальної техніки) тощо. 

Крім підтримки безпосередньо бізнесу,  ЄБРР докладає значних зусиль у співпраці з українськими консалтинговими компаніями, які проходять спеціальне навчання та отримують сертифікати консультантів для вітчизняних споживачів. Саме тут отримала старт  група фахівців, яка пропонує послуги з підтримки експорту підприємств.

Раді повідомити членам УСПП – ЄБРР цілковито заслуговує на те, щоб розвивати з ним плідне та тривале партнерство.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.