З ділових ЗМІ

AgroDay // Аграрна наддержава: феномени зернових, успіхи олійних, паростки бобових та надія на реанімацію тваринництва
Україна може пишатися попередніми підсумками сільськогосподарського виробництва…
Дзеркало тижня. Україна // Без людей немає майбутнього
Анатолій Кінах президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій…
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

В Одесі говорять про впровадження сучасних технологій очищення стоків

11.09.2017 11:09
В Одесі говорять про впровадження сучасних технологій очищення стоків

 

Сьогодні в Одеської області розпочала роботу дводенна міжнародна конференція, присвячена впровадженню сучасних технологій водовідведення та локальному очищенню стічних вод.  Її організаторами виступають Посольство Литви в Україні, Українсько-литовська та Литовсько-українська ділові ради за активної участі Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП).

У заході беруть участь керівництво області, президент УСПП Анатолій Кінах, голова Литовсько-української ділової ради, президент Вільнюської торгово-промислової палати Сігітас Леонавічус, керівництво литовської компанії ЗАТ «Traidenis» та Асоціації інженерної екології Литви, голова Українсько-литовської ділової ради Сергій Прохоров, депутати Сейму Литви та Верховної Ради України, дипломати Посольства Литви в Україні, представники Мінекології та Мінрегіонбуду, керівники районних адміністрацій Одеської області, експерти та науковці.

Литовські партнери презентують сучасні європейські технології водовідведення та локального очищення вод для Одеського регіону і Чорноморського басейну в цілому. Відповідний грант для надання допомоги у реконструкції очисних споруд центральної районної лікарні м. Доброслава (Лиманський район) виділило МЗС Литви, іншу частину проекту покриють із місцевого бюджету. Його виконавцями є литовська ЗАТ «Traidenis» та українська корпорація «Союз». Остання вже завершила розробку проектування, що базується на використанні технологій «Traidenis». Це сертифіковане в ЄС обладнання, що відповідає усім європейським стандартам.

У випадку із Доброславом недоочищені стоки попадають в лиман, заражають відкриті водойми, де ловлять рибу,  купаються дорослі і діти.   Впоратися з цими стоками  місцеві флора і фауна не можуть – через високу концентрацію солі в лимані відсутні організми, які могли б очищати воду природним шляхом. Пріоритетність впровадження пілотного проекту з оновлення локальних очисних систем саме у лікарні  полягає в тому, що до стічних вод потрапляють відходи  з інфекційних відділень, а це вже є загрозливим для  санітарно-епідеміологічного стану місцевості.

Сьогодні учасники конференції працюють в Доброславі Лиманського району Одеської області, завтра вона продовжиться в приміщенні Одеської ОДА та передбачає виступи голови ООДА Максима Степанова, інших міських та обласних очільників.  

 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.