Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Урядовий кур'єр // Економіка України за січень — травень 2018 року
Чисельність наявного населення в Україні, за оцінкою, на 1 травня 2018 р. становила…
Укрінформ // Рада ухвалила закон про "єдине митне вікно"
Верховна Рада внесла зміни до Митного кодексу та деяких інших законів щодо запровадження…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

В Україні відкриють перший навчальний центр із енергоефективності

12.04.2018 11:04
В Україні відкриють перший навчальний центр із енергоефективності

У Мукачево відкриють  Перший інформаційно-навчальний центр з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії. Це спільний проект Українського пелетного союзу, Мукачівської міської ради та Українського союзу промисловців та підприємців, який реалізується за підтримки Держенергоефективності.

В урочистій церемонії відкриття бере участь президент УСПП Анатолій Кінах, голова Держенергоефективності Сергій Савчук, міська влада, народні депутати, експерти тощо.

Центр опікуватиметься підвищенням обізнаності усіх верств населення, молоді, ОСББ, представників бізнесу щодо переваг ефективного використання енергоресурсів та відновлюваних джерел енергії, а також технологічних та фінансових інструментів для успішного впровадження проектів.

«Це дуже важливий крок з точки зору подальшої реалізації політики енергоефективності в Україні. Потрібні навчання спеціалістів, консультації місцевим громадам, комунальникам, мешканцям  тощо. УСПП вже проводив подібну роботу в областях України – в рамках виїзних семінарів. Тепер на Закарпатті є опорний пункт, що забезпечить не тільки інформаційними матеріалами, але й готуватиме кадри», – наголосив президент УСПП А.Кінах.

У рамках відкриття запланована низка панельних обговорень та воркшопів за участі, в тому числі, представників фінансових установ. Так, ПАТ «Укргазбанк» розповість про фінансові механізми  впровадження заходів з енергоефективності та використання відновлюваної енергетики. Експерти центру та запрошені гості зустрінуться із учнями старших класів та студентами Мукачівського університету, для яких проведуть воркшоп «Твоє чисте майбутнє».

Для фахівців запланований семінар «Практика використання відновлювальних  джерел енергії в муніципальному секторі», за результатами якого відбудеться круглий стіл задля підсумкового обговорення.

Учасники заходу відвідають також низку фабрик та заводів регіону – зокрема,  фабрику Fischer, найбільшого в Європі виробника спортивної  продукції тощо.

 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.