Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

З Днем захисника України!

13.10.2017 09:10
З Днем захисника України!

Шановні колеги,  друзі!

Щиро вітаю вас з Днем захисника України!

Не лише цього дня, але повсякчас ми адресуємо нашу вдячність та любов всім тим мужнім героям зі зброєю в руках, хто захищає спокій українців, територіальну цілісність рідної країни та її демократичні цінності. Вам – величезна повага народу, чий  козацький рід та рідна Україна перебувають під Покровом Пресвятої Богородиці.

Сьогодні на варті незалежності держави стоять її кращі сини,  і це дає впевненість в її майбутній щасливій долі. Проте варто пам’ятати, що маємо захищати Вітчизну не лише від зовнішнього агресора на наших кордонах, але в середині, забезпечивши економічне зростання, підприємницький поступ, добробут і якість життя народу. Треба багато працювати, щоб затвердити верховенство права, демократичні європейські цінності, економічний патріотизм, перемогти корупцію і бідність. В єдності наша сила та запорука успіху.

Прийміть, дорогі друзі, найкращі побажання здоров’я, довголіття і злагоди. Мирного неба над Україною і в наших серцях, щастя та всіляких благ!

Президент УСПП                                                                         Анатолій Кінах 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.