Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

З підприємців можуть зняти непомірні штрафи

19.05.2017 11:05
З підприємців можуть зняти непомірні штрафи

Бізнес зможе легше дихати: у парламенті розглядають законопроект №5711, яким передбачено зменшення штрафів у сфері трудового законодавства. Нагадаємо, від початку введення таких новацій наприкінці минулого року підприємництво рішуче виступає за відміну непомірних стягнень: у деяких випадках вони сягають 320 тис. грн.  На цьому неодноразово напостоювали як великі ділові об’єднання, так і окремі бізнес-асоціації, підприємці, громадські організації та експерти. Саме тому зрушення у даному напрямі ділова спільнота всіляко підтримує. Про це розповіли в УСПП.

Напередодні профільний парламентський комітет підтримав в першому читанні зазначений законопроект, авторкою якого є народний депутат Оксана Продан.

«Розмір санкцій за порушення законодавства про працю є в десятки разів вищим, ніж за порушення, що посягають на власність, у сфері охорони природи, у сфері промисловості та будівництва та інші,  які можуть призвести до заподіяння шкоди життю та здоров'ю людини, а також призвести до екологічних та техногенних катастроф, що матимуть незворотні наслідки»,  – йдеться в пояснювальній записці документу.

Законопроектом передбачається встановлення санкцій за порушення законодавства про працю у розмірах, співставних із санкціями за інші порушення законодавства та в таких, які не стимулюватимуть скорочення робочих місць та тінізацію економіки. Іншим важливим пунктом є пропозиція відмінити обов'язкову сплату мінімального страхового внеску суб'єктами підприємницької діяльності за періоди, в яких не було отримано доходу.

У діловому середовищі переконані, що відміна «драконівських» штрафів та гнучкість фіскального навантаження дасть змогу стимулювати виробників, збереже робочі місця, зупинить тінізацію ринку праці та зменшить соціальну напругу в суспільстві.

«Тепер важливо, щоб законопроект був винесений в зал для голосування та підтриманий депутатами», – говорять в УСПП. 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.