Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Урядовий кур'єр // Економіка України за січень — травень 2018 року
Чисельність наявного населення в Україні, за оцінкою, на 1 травня 2018 р. становила…
Укрінформ // Рада ухвалила закон про "єдине митне вікно"
Верховна Рада внесла зміни до Митного кодексу та деяких інших законів щодо запровадження…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Знову цвіте FlowerExpoUkraine

17.04.2018 13:04
Знову цвіте FlowerExpoUkraine

В Києві відкрилася Flower Expo Ukraine – провідна виставка квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики в Україні. Цього року вона проводиться дванадцятий раз, і за цей час стала рушієм підприємництва сфери квітникарства та флористики, надаючи унікальну інформацію для пошуку нового продукту, нових контактів, можливостей виходу на ринки тощо.

Нині  учасниками Flower Expo Ukraine стали 95 компаній з 9 країн світу, в тому числі Нідерландів, Франції, Німеччини, Польщі, Кенії та інших. Очікують більше 7 тис. відвідувачів (саме стільки було в минулому році). Виставка проводиться за підтримки Українського союзу промисловців і підприємців.

Про важливість квіткового бізнесу в Україні  і затребуваність цієї продукції в світі говорили посол Королівства Нідерланди в Україні Едуард Хукс, громадський діяч, представник УСПП  Марина Кінах, представники крупних квіткових компаній.

«Ефективність виставки полягає не тільки в тому, щоб показати чарівну красу квітів – як традиційних, так і нововиведених, а й дати в руки бізнесменам практичні інструменти, які вони потребують – технології, нові партнери і  ринки, сучасне обладнання тощо. Зростаюча кількість учасників та відвідувачів свідчить, що підприємці отримують очікуване», – говорить президент Союзу українських квіткарів Ірина Слободянюк.  

Протягом виставки  відомі голландські та українські флористи  ділитимуться своєю майстерністю та знаннями. Як і кожного року,  FlowerFame стане  організатором квіткових демонстрацій на головній сцені, які цікавлять флористів та аматорів з усіх куточків України.

Щорічну програму «Букет-портрет» соціального проекту «Квіти – енергія життя» вирішили присвятити вірним друзям людини: собакам, оскільки як квіти, так і домашні тварини є складовою гармонійного, психологічно та фізично здорового життя людини.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.