Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Звернення учасників ІТ-ринку, представників бізнесу України

04.11.2016 12:11
Звернення учасників ІТ-ринку, представників бізнесу України

Останнім часом на ІТ ринку України склалася дуже нездорова ситуація – посилився  пресинг з боку  силових відомств, почастішали обшуки. Це є абсолютно неприпустимим, оскільки  ІТ-галузь України виробляє  близько 3% ВВП, забезпечує розвиток в Україні інноваційної економіки та отримує близько 132 мільйона доларів міжнародних інвестицій.

Незважаючи на неодноразові звернення інститутів громадського суспільства, операторів, провайдерів телекомунікацій, представників ІТ-сфери до органів влади,  вищого керівництва держави щодо ситуації в галузі,  реальних результатів такі звернення не принесли.

Практика свідчить, що правоохоронці вдаються до силового тиску, коли в  них немає законних аргументів перевірок. Сьогодні черговою жертвою стала телекомунікаційна компанія Ланет Нетворк, діяльність якої охоплює всі регіони України.

Успішне оскарження в суді компанією Ланет Нетворк неправомірних дій Державної фіскальної служби у Соломʼянському районі ГУ ДФС у м. Києві призвело до так званої «помсти» правоохоронців ДФС, які 3 листопада  в рамках проведення так званого обшуку (за адресою: м. Київ, вул. Василя Стуса 35/37) здійснили спробу вилучення телекомунікаційного обладнання оператора телекомунікацій, умисно створюючи передумови повної зупинки діяльності компанії, зриву здійснення  телекомунікаційних послуг всією  Україною.

Це є  красномовним сигналом для потенційних інвесторів, черговим нищівним ударом не лише по ІТ-бізнесу, а й по репутації України на міжнародній арені,  знищенням будь-яких надій на відновлення вітчизняної економіки за рахунок зовнішнього інвестування.

Допоки в країні діятиме вибіркове право та повна безкарність правоохоронних органів? Допоки влада буде мовчати та ігнорувати звернення про умисне знищення української економіки силовими методами?

ВИМАГАЄМО від керівництва держави рішучих дій щодо  свавілля органів прокуратури стосовно  ІТ-бізнесу!

Закликаємо підтримати наше Звернення та не дати знищити ІТ-сферу  та телекомунікаційний бізнес України.

Громадська спілка  «Національна Асамблея України»,  громадська організація «Рух Бізнесу України»,  Комісія з питань науки та інформаційних технологій УСПП, громадянський рух «Народна ініціатива», Департамент по роботі з Європейським судом Міжнародної дипломатичної місії народної дипломатії «Європейська Україна», благодійний фонд «Міжнародні ініціативи», Асоціація виробників спеціальної техніки України «Укрспецтехпром» та інші. 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.