Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Актуально

22.11.2018

Нова індустріалізація - реальний шанс для України

Вивести промисловість з нинішньої кризи окремими локальними методами неможливо. Потрібна комплексна системна стратегія. 
Детальніше...
19.09.2018

Проекти з Литвою з енергоефективності та  дотримання екологічних норм ЄС триватимуть   

«Європейські бізнес-правила та  норми ми в Україні повинні знати не лише тому, що обрали напрямом свого розвитку євроінтеграцію і маємо в визначений час адаптувати  своє законодавство і практику  під європейські стандарти, а ще й тому, що ці знання є засобом захисту нашого власного ринку,  методом входження на будь-який розвинутий сучасний ринок», – такими словами президент УСПП Анатолій Кінах відкрив у Вільнюсі конференцію «Підвищення конкурентоспроможності малого і середнього бізнесу України через енергоефективність та дотримання екологічних норм ЄС».
Детальніше...
13.09.2018

Українські підприємці вивчають екологічні норми ЄС в Литві

Делегація Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) перебуває у Вільнюсі (Литва), де проводиться другий етап семінарів «Підвищення конкурентоспроможності малого і середнього бізнесу України через енергоефективність і дотримання екологічних норм ЄС».
Детальніше...
25.06.2018

УСПП допоможе Херсонщині залучити інвесторів в проекти з водоочищення та сонячної енергетики

Спільно із литовськими партнерами УСПП провів в Херсоні міжнародну конференцію, присвячену впровадженню екологічних норм ЄС в діяльності вітчизняних підприємців і комунальників. Провідною темою стало все ж обговорення сучасних технологій водовідведення та локального очищення стічних вод.
Детальніше...
21.06.2018

На Одещині набирає обертів українсько-литовський проект із водоочищення

В місті Доброслав Одеської області завершився практичний семінар з впровадження сучасних систем водоочищення та водовідведення. Його організаторами виступили УСПП, Українсько-литовська та Литовсько-українська ділові ради, представники місцевого самоврядування.
Детальніше...
23.05.2018

Зупинка виробництва міндобрив в Україні серйозно вдарить по АПК

Кризовий стан вітчизняної хімічної промисловості, зокрема виробництва мінеральних добрив, загрожує національній продовольчій безпеці. Аграрна Україна (12% ВВП становить АПК, експорт в цій сфері сягає 40%) відчуває брак даної продукції, поза тим як українські підприємства, що могли б вдвічі перекрити потребу внутрішнього ринку, з травня цього року майже зупинили її випуск.
Детальніше...

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.