Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Hromadske // До кінця року ДФС перевірить майже 3 тисячі платників податків — Opendatabot
Державна фіскальна служба проведе 2865 перевірок платників податків до кінця…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Наші громадські партнери

18.12.2018

Опитування експортерів щодо лібералізації валютного законодавства

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України проводить опитування експортерів, для вивчення Вашої думки щодо лібералізації валютного законодавства.
Детальніше...
29.11.2018

Легка промисловість в Україні може в рази наростити обсяги виробництва: названі умови

Легка промисловість, що забезпечує 5% бюджетних надходжень та 2,6% експортного потенціалу України, почала бити на сполох. Сьогоднішні серйозні виклики можуть суттєво погіршити становище українських виробників на ринку. 
Детальніше...
02.11.2018

Хіміки слідом за металургами просять Кабмін скасувати квоти на імпорт сірчаної кислоти

Союз хіміків просить ініціювати термінове засідання міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі для розгляду питання про скасування квот на імпорт сірчаної кислоти.
Детальніше...
30.05.2018

Всеукраїнська мережа доброчесності підбила перші підсумки роботи

Рік тому Рада бізнес-омбудсмена за підтримки національних та міжнародних партнерів представила бізнесу, котрий прагне працювати прозоро - Всеукраїнську Мережу Доброчесності та Комплаєнсу. Компанії, які приєднуються до мережі, зобов'язуються підтримувати гарну ділову репутацію та покращувати стандарти доброчесності.
Детальніше...
27.11.2017

«Платформа економічного патріотизму»

Автори документу - десятки тисяч представників бізнесу – УСПП, Антикризова рада громадських організацій та їх партнери.
Детальніше...
01.11.2017

Бізнес надасть урядовцям своє бачення економічного шляху України

Громадські організації України, які об'єднують десятки тисяч представників бізнесу – УСПП, Антикризова рада – презентували унікальну програму відновлення промислового розвитку країни – «Платформу економічного патріотизму». Проект документу містить невідкладні заходи, котрі виведуть економіку із консервації кризи та змінять її структуру із майже повністю сировинної на більш інноваційну та технологічну. Прогнозується, що це дасть 7-8% ріст ВВП вже в найближчі роки.
Детальніше...

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.