Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Денисюк Людмила Всеволодівна

06.12.2013 18:12
Денисюк Людмила Всеволодівна

Віце-президент УСПП, заступник голови правління Українського фонду миру, голова Громадянського парламенту жінок України м. Києва, радник Прем’єр-міністра України

Народилася в м. Біла Церква Київської області. Закінчила Київський технологічний інститут легкої промисловості, пізніше отримала диплом – Української академії мистецтв за спеціальністю «мистецтвознавство».

Трудову діяльність розпочала у 1979 році конструктором заводу „Вулкан”, згодом працювала заступником головного конструктора-модель’єра, головним художнім керівником Будинку моделей взуття (м. Київ).

З березня 1998 року до серпня 1998 року обіймала посаду заступника генерального директора акціонерного товариства закритого типу „ЄВА Київ”. З серпня 1998 року по жовтень 2004-го – на викладацькій роботі: спочатку старший викладач, потім доцент, провідний інженер Київського національного університету технологій і дизайну.

Наступний етап – підприємницька діяльність: з жовтня 2004 р. Людмила Денисюк є співзасновником та директором очолює італьяно- українського виробничого підприємства «Торговий дім «Деліс» в Києві.У 2006 р. отримує запрошення на державну службу. Працює радником Київського міського голови, потім – заступником голови Київської міської державної адміністрації з питань підприємництва, малого і середнього бізнесу, в обов’язки якого входило кураторство Головного управління з питань регуляторної політики та підприємництва і Головного управління з питань захисту прав споживачів.

З липня 2010 року до грудня 2011 року Людмила Денисюк опікується сферою реклами в місті Києві, будучи начальником Головного управління з питань реклами КМДА.

З грудня 2011 року до листопада 2012 вона займає посаду начальника Головного управління промисловості, науково-технічної та інноваційної політики виконавчого органу Київської міської ради.

З 30 листопада і до сьогодні Людмила Денисюк є директором Департаменту промисловості та розвитку підриємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Очолювала Партію промисловців і підприємців України.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.