Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Hromadske // До кінця року ДФС перевірить майже 3 тисячі платників податків — Opendatabot
Державна фіскальна служба проведе 2865 перевірок платників податків до кінця…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Дітвору привітали зі святом Св. Миколая

25.12.2018 11:12
Дітвору привітали зі святом Св. Миколая

За підтримки УСПП відбувся благодійний театралізований дитячий мистецький захід до Дня Святого Миколая «НАМИСТИНКИ ДОБРА». Таке свято є традиційним та проходить вже двадцятий раз. Його організаторами виступили благодійний фонд "Дитинець", арт-школа моди та краси «Kids Style», заслужена журналістка України, громадська діячка Марина Кінах.  

На свято приїхали близько  тисячі дітей з усіх куточків України. Вкрай важливо, що серед них були дітлахи з родин,
які постраждали внаслідок конфлікту на сході України, діти з особливостями розвитку,  з малозабезпечених, багатодітних та неповних родин, діти-сироти тощо. 

Гостям свята була представлена новорічна вистава. Творчим колективам з установ  додаткової освіти, муніципальних закладів,  дитячих хореографічних та творчих колективів Києва та інших міст України, а також вихованцям клубу КРОКKidsStyle Арт-школа моди и краси,  ПРІМ АРТVita Models була надана можливість продемонструвати своє мистецтво на сцені.

Свято супроводжувалося конкурсами, майстер-класами, театралізованими анімаційними програмами, чисельними розвагами,
фотосесіями,  розіграшами  призів. Усі гості святи отримали подарунки від Св. Миколая та пішли щасливими.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.