Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Добровольці і волонтери вимагають  прозорих та чесних виборів

14.03.2019 16:03
Добровольці і волонтери вимагають  прозорих та чесних виборів

Учасники Національного форуму «Трансформація України», всі організації та структури,  які входять до нього, представники громадянського суспільства мають об’єднати  зусилля, щоб суттєво посилити вплив на дії влади, моніторинг її роботи та ретельний контроль виконання необхідних рішень. Нині, коли перед державою постали найсерйозніші виклики – захистити свій цивілізаційний вибір, територіальну цілісність, подолати системну соціально-економічну кризу та надати поштовх сталому розвитку, потрібна величезна консолідація громадянського суспільства, всього народу України   задля унеможливлення фальсифікацій на виборах, підкупу виборців, застосування насильства, збройних протистоянь та всіх інших можливих заходів, спрямованих на зрив виборів та позбавлення українців законного права на вільне та чесне волевиявлення. Саме про це говорили на розширеному  засіданні Координаційної ради добровольців і волонтерів Національного форуму «Трансформація України», присвяченому Дню добровольців і волонтерів нашої держави.

Форум зібрав унікальних лідерів українського суспільства, справжніх моральних авторитетів країни. Це представники духовної  ради форуму – вище духовенство Патріарх Православної церкви України Філарет, Архієпископ Української греко-католицької церкви Святослав, старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайло Паночко, Верховний муфтій мусульман України Ахмед Тамім. Перед учасниками виступили член Наглядової ради НФТУ, президент УСПП Анатолій Кінах, голова ГО «ДІЯ» Андрій Шараскін, представники дипломатичного корпусу, лідери громадських організацій, кандидати в президент України Юлія Тимошенко та Анатолій Гриценко та інші.

Патріарх Філарет та Архієпископ Святослав вручили добровольцям та волонтерам почесні нагороди. Серед них ветеран Ігор Кравченко, волонтер Наталя Кручиніна, благодійники Тарас Керницький та Валентина Олефіренко, начальник штабу УДА Сергій Ільницький, начальник навчального центру УДА Максим Швець, військовий медик  Іван Ожог, ветерани Людмила Дем’яник, Юлія Кирилова, Олександр Білецький.   

«Яку б досконалу Стратегію трансформації України не підготували українські і міжнародні експерти разом з громадянським суспільством в рамках НФТУ, але без ефективної системи державної влади, без команди фахівців, які віддані державним інтересам, ця стратегія не буде втілена в життя. Саме тому усі зусилля сьогодні треба спрямувати на суттєве підвищення якості державних інституцій, влади усіх рівнів, а тому – на   забезпеченні чесності виборів», – наголосив член Наглядової ради НФТУ Анатолій Кінах.

Учасники дискусії  говорили про зростаючу роль структурованого  громадянського суспільства у протидії ризикам, які постали перед нашим суспільством,  нагальну потребу консолідації всіх патріотичних сил України задля створення системи влади нового типу, спрямованості її зусиль на ефективну трансформацію України, налагодженню системного суспільного контролю за діяльністю влади.

Учасники вирішили створити Координаційну раду добровольців і волонтерів НФТУ,  яку очолив   голова ГО «ДІЯ»  Андрій Шараскін. Організовано  Секретаріат Координаційної ради добровольців і волонтерів, готується  положення про нього.

Новий орган в рамках НФТУ буде займатися підтримкою і популяризацією стратегії «Трансформації України» задля побудови держави європейського типу, національним та військово-патріотичним вихованням. Також волонтери сприятимуть створенню дієвої системи територіальної оборони як однієї з надважливих складових стратегії національної безпеки і оборони.

На форумі була ухвалена заява з нагоди виборів президента. «Наша мета – чесні та прозорі вибори, недопущення порушення виборчого законодавства та будь-яких фальсифікацій отриманих результатів. Захистимо свій голос – захистимо Україну», – підсумували учасники зібрання.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.