Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Hromadske // До кінця року ДФС перевірить майже 3 тисячі платників податків — Opendatabot
Державна фіскальна служба проведе 2865 перевірок платників податків до кінця…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Донецьке РВ УСПП

Донецьке регіональне відділення Українського союзу промисловців і підприємців почало діяти у березні 1996 року. Тоді організація об'єднала 80 колективних та індивідуальних членів, серед яких були підприємства  вугільної, металургійної, машинобудівної промисловості, компанії з галузей енергетики, транспорту, легкої  і харчової промисловості, а також представники середнього і малого бізнесу. Щоб відчути рівень авторитетності новоствореної громадської організації, достатньо назвати відомі всій промисловій Україні прізвища її членів: Володимир Бойко (ВАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча»), Олександр Савчук (ВАТ «Азовмаш»), Георгій Скудар (АО «Новокраматорський машинобудівний завод»), Олександр Риженков (ВАТ «Донецький металургійний завод»), Валентин Ландик (АТ «Норд»), Микола Янковський (АТ «Стирол») тощо.

Однією з перших помітних ініціатив стала розробка експертами ДРВ УСПП протягом 1997-98 років пропозицій щодо вдосконалення системи оподаткування. Активність обласної організації саме у сфері вдосконалення законодавства до певної міри обумовлена тим, що першим Головою правління був ректор Донецького державного технічного університету, доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Олександр Мінаєв, що мав досвід керівництва розробкою регіональних соціально-економічних програм і їх правового супроводу.

З перших днів існування і до сьогодні ДРВ УСПП впроваджує філософію постійного продуктивного діалогу громадськості зі владою. Донецьке регіональне відділення УСПП має договірні відношення з Донецькою обласною державною адміністрацією, Маріупольською, Краматорською, Артемівською, Дружківською, Костянтинівською та Краснолиманською міськими радами. Представники ДРВ УСПП входять до складу колегії Донецької ОДА, координаційної Ради Донецької ОДА з питань розвитку підприємництва, комітету з малого і середнього бізнесу при Донецькій ТПП, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України та багатьох інших комітетів, рад та робочих груп.

З 2005 року організацію очолює голова Спостережної ради корпорації «Промисловий союз» О.П. Рогоза. За часи його керівництва кількість членів ДРО УСПП зросла до 200. Сьогодні до складу ДРВ входять чотири філії: Маріупольська, Краматорська, Харцизька і Макіївська.

За останні два роки за участю Донецького РВ УСПП було проведено декілька значних заходів, спрямованих на створення сприятливого середовища для активізації підприємницької діяльності на регіональному та національному рівнях. Зокрема, це розробка проекту «Hi-tech city» з одночасним проведенням регіонального конкурсу серед студентів і молодих вчених Донбасу; серія круглих столів та робочих зустрічей щодо впровадження Податкової реформи з створенням  умов для інвестиційної діяльності; проведення спільно з Інститутом економіки промисловості НАН України підсумкової конференції «Структурна реформа та трансформація в промисловості: перспективи та пріоритети», участь у розробці проекту створення Єврорегіону «Азов», у розробці Стратегії розвитку малого та середнього бізнесу в Донецькій області до 2016 року та багатьох інших.

Однією з важливих подій останнього часу можна вважати ініційоване Краматорською філією Донецького регіонального відділення УСПП створення у січні 2011 року Союзу міст Промислової Агломерації «Північний Донбас». Таким чином, завдяки зусиллям донецьких вчених та експертів  розпочато процес міжмуніципального співробітництва у рамках створеної за участю ДРВ УСПП асоціації органів місцевого самоврядування «Північний Донбас». Цю ініціативу активно підтримує Рада Європи через надання статусу «пілотного проекту» у рамках програми «Посилення місцевої демократії та підтримка реформ місцевого самоврядування в Україні».

Враховуючи плідну діяльність ДРВ УСПП, бізнес регіону може бути впевненим у майбутньому, бо, за словами в.о. керівника Донецького регіонального відділення В’ячеслава Редька,  «УСПП — це унікальне громадське об’єднання, що добровільно узяло на себе обов’язок підтримувати вітчизняний бізнес, відстоювати його інтереси, вести активний діалог з владою; УСПП добре розуміє економічну ситуацію та робіть все можливе задля того, щоб підприємницька діяльність в Україні набула європейського рівня».

Контакти

84313, Україна, Донецька область,м.Краматорськ, вул. Піщаного, буд. 1, кв.52

Керівник РВ – Редько В'ячеслав Васильович

тел:050-328-28-77

e-mail: donrvuspp@ukr.net
веб-сторінка: http://uspp.donetsk.ua

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.