Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Дроговоз Юлія Сергіївна

11.08.2014 15:08
Дроговоз Юлія Сергіївна

Народилася  08 травна 1971 року. У  1994 році закінчила Хмельницький технологічний інститут за спеціальністю «Економіка та управління в побутовому і житлово-комунальному обслуговуванні, міському господарстві». В грудні 2003 р. отримала сертифікат аудитора (сер. А). Сфера діяльності - аудиторська діяльність, податковий та бухгалтерський облік.  

Трудовий шлях Юлії Сергіївни дуже насичений.

В період з 1994 р. – 1996 року вона працювала державним інспектором ДПІ по Центрально-Міському району м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.  1996 – березень 1998 рр. – головний державний податковий ревізор – інспектор відділу аудиту юридичних осі ДПІ по Центрально-Міському району м. Кривий Ріг Дніпропетровської області;

Березень 1998 – 1999 рр. – бухгалтер, потім головний бухгалтер АТ «Пронко»;

З 2000 р. працювала головним бухгалтером в ТОВ АФ «Фінансовий клуб», а з грудня 2003 р. – аудитор в ТОВ АФ «Фінансовий клуб»;

З січня 2009 р. – по серпень 2012 р. – Юлія Дроговоз уже заступник директора, а далі -  директор департаменту з питань економічної політики Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП);

З серпня 2012 р. по сьогоднішній день – голова Комісії УСПП з питань економічної політики, з червня 2013 р. – віце-президент УСПП з питань податкової політики.  

За станом на 2014 рік Юлія Сергіївна головує у Комісії з питань податкової політики, член Громадської ради при Міндоходів України, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України, член Громадської колегії при Комітеті ВРУ з питань податкової та митної політики.

Працює у складі Робочої групи «Податок на прибуток» при Міністерстві фінансів України, приймала участь в роботі Робочої групи з питань підготовки нової редакції Податкового кодексу України, створеної при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

 

 

 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.