Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Експортне мито на металобрухт продовжено

19.07.2017 12:07

Верховна Рада України продовжила дію експортного мита на металобрухт €30/тонна до 15 вересня 2018 року.

Механізм експорту металобрухту збережено для зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку для першочергового забезпечення потреб оборонної промисловості і забезпечення умов відновлення об'єктів інфраструктури.

Обмеження вивозу експорту брухту сприятиме  стабілізації ситуації в металургійній галузі та суміжних секторах, збереженню існуючих та створенню нових робочих місць, збільшенню надходжень до державного бюджету за рахунок підвищення експортного мита на металобрухт, а також створенню більшої доданої вартості на території держави шляхом глибокої переробки дефіцитної сировини.

Комітет Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва рекомендував парламенту прийняти закон про продовження дії мита на експорт брухту чорних металів у розмірі €30 за тонну до 15 вересня 2018 року зі пропозиціями Президента Петра Порошенка.

Президент України Петро Порошенко ветував закон, який передбачає продовження дії експортного мита на брухт чорних металів у розмірі €30 за тонну на 2 роки до 15 вересня 2019 року, з пропозицією замінити встановити термін дії мита до 15 вересня 2018 року.

8 червня представництво Європейського Союзу в Україні заявило, що продовження дії експортного мита на металобрухт в розмірі €30/тонна на 2 роки суперечить міжнародним зобов'язання України.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.