Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

УНІАН // Atlantic Council: українську гривню чекають серйозні проблеми без траншу МВФ
Експерти допускають, що без грошей фонду українську валюту чекає девальвація…
МЕРТ // Мінекономрозвитку та ОДА створять мережу Центрів підтримки підприємництва
Мінекономрозвитку розпочало роботу з обласними державними адміністраціями щодо…

Про нас пишуть

112.ua Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

ХV позачерговий з’їзд УСПП

10.11 10:30 - 10.11 13:00

10 листопада пройде ХV позачерговий з’їзд УСПП. Представники бізнес-громади України проаналізують сучасний соціально-економічний стан та розроблену у діловому середовищі унікальну програму відновлення промислового розвитку країни – «Платформу економічного патріотизму». Проект документу містить невідкладні заходи, котрі виведуть економіку із консервації кризи та змінять її структуру із майже повністю сировинної на більш інноваційну та технологічну. Прогнозується, що це дасть 7-8% ріст ВВП вже в найближчі роки.


В підсумку це стане консолідованою позицією українського бізнесу в діалозі з урядом і парламентом, а також планом його роботи на весь рік.

Серед учасників - представники центральних органів державної влади, бізнесу та громадських об’єднань, керівники наукових інституцій, експерти

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська 55, НСК «Олімпійський» зал «Хол Чемпіонів». Центральний вхід (Західний 4) з боку станції метро «Олімпійська»

Початок роботи  – об 11:00. Прес-підхід – о 10.30.

Акредитація ЗМІ за тел. 536-96-32, 0969507565 (прес-служба УСПП). 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.