Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Hromadske // До кінця року ДФС перевірить майже 3 тисячі платників податків — Opendatabot
Державна фіскальна служба проведе 2865 перевірок платників податків до кінця…
gazeta.ua // Дешевші за закордонні: українські надпотужні авіадвигуни скуповують міжнародні компанії
Запорізьке конструкторське бюро "Івченко-Прогрес" розробило унікальні моделі…

Про нас пишуть

Сегодня // Заміна кас на гаджети може дорого обійтися бізнесу – експерт
Підприємці двояко оцінюють ініціативу ДФС щодо заміни касових апаратів смартфонами

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

​TOP FORUM Ukraine

4.12 08:00 - 4.12 17:00

TOP FORUM Ukraine - міжнародна конференція для власників бізнесу та топ-менеджерів відбудеться 4 грудня, Hilton Київ.

У програмі форуму про тренди оподаткування, ведення міжнародного бізнесу, блокчейне і криптовалюта, докладніше про спікерів і темах: www.topforum.info/ukraine
- Про податки від народних депутатів, президента УСПП Анатолія Кінаха, податкових експертів: Податкова політика України 2018-2019, вплив міжнародних тенденцій на податкову систему, до чого готуватися бізнесу?
- Про податки від найвідоміших податкових консультантів: Вихід українських компаній на міжнародні ринки. Актуальні міжнародні тренди, можливості і ризики фінансової прозорості
- Про криптовалюта від представників НБУ, парламенту, експертів: Як держава буде регулювати ринок криптовалюта? Перспективи і ризики використання криптовалюта в Україні.
- Про блокчейне від Міністерства Юстиції, радників Адміністрації Президента і фахівців: Як технологія змінить роботу державних реєстрів та приватних банків в найближчі роки?
Ведучий конференції Андрій Куликов. Для членів УСПП діють спеціальні знижки на квитки, реєструйтеся на сайті - https://topforum.pro/registration-ukraine/

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.