Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Hromadske // До кінця року ДФС перевірить майже 3 тисячі платників податків — Opendatabot
Державна фіскальна служба проведе 2865 перевірок платників податків до кінця…
gazeta.ua // Дешевші за закордонні: українські надпотужні авіадвигуни скуповують міжнародні компанії
Запорізьке конструкторське бюро "Івченко-Прогрес" розробило унікальні моделі…

Про нас пишуть

Сегодня // Заміна кас на гаджети може дорого обійтися бізнесу – експерт
Підприємці двояко оцінюють ініціативу ДФС щодо заміни касових апаратів смартфонами

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

6-та Міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo Ukraine

5.12 09:00 - 7.12 7.12 18:00

5-7 грудня у МВЦ розпочнеться 6-та Міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo Ukraine. Організатори - ТОВ «Компанія «Місто Мрії» (Україна), Nova Exhibitions B.V. (Нідерланди), АПК-Інформ «Овочі та фрукти» (Україна)


Fresh Business Expo – провідна торгівельна подія для всієї галузі плодоовочівництва. Виставка присвячена технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу свіжих овочів, фруктів та ягід. 

Щороку кількість експонентів з різних країн світу зростає. На виставці 2017 року будуть компанії з України (Асоціація «Укрсадпром», Українська овочева компанія, ТОВ «Кліома Сервіс», ТОВ «СОРТЕР—ПАК» та інші), Польщі (Weremczuk FMR Sp. z o.o., Poland Fruits, Grupa IMAGO, Mega Sp. z.o.o., Gospodarstwo szkółkarskie «KORFANTY», StanFlex та інші), Німеччини (Lodder Unterlagen, Kronen, BINDER Dehydration, Thermofin), Нідерландів (павільйон FoodTechLink з представниками 20-х компаній), Молдови (Foradex Plus S.R.L.), Італії (Nava S.r.l., Sorm), Бельгії (Hail Shield BVBA), Франції (Fructidor), Швеції (OctoFrost AB) та Південної Кореї (Apple Bio Co. Ltd.), які представлять увесь діапазон технологій для вирощування, обробки, переробки, зберігання і пакування овочів, фруктів та ягід. 

Під час заходу буде проведено міжнародну конференцію «Овочі та фрукти України-2017. Об'єднання заради успіху» і міжнародний торговий форум, організатором яких є АПК-Інформ. Наразі відомо, що у конференції візьмуть участь понад 250 професіоналів плодоовочевої галузі, а в Торговому форумі вже підтвердили свою присутність 25 роздрібних мереж  та оптових компаній з України, Польщі та Білорусі.

З нагоди відкриття виставки організатори проведуть сніданок із пресою, у якому візьмуть участь такі компанії: ПрАТ НВО «Чернігівеліткартопля», ФГ «Сонячна  Насолода», ТОВ «Кооператив Агровесна», Українська Горіхова асоціація, ТОВ «Жива країна». Мета даного заходу  —  обговорення актуальних питань та проблем у всьому спектрі галузі виробництва свіжих овочів, фруктів та ягід. 

Початок заходу о 10.30. 

Запрошуємо представників ЗМІ!
Акредитація за тел. (096)9507565


Детальніша програма заходу на сайті: www.freshbusiness-expo.com 
  E-mail: freshbusiness@cityofdreams.com.ua

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.