Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Hromadske // До кінця року ДФС перевірить майже 3 тисячі платників податків — Opendatabot
Державна фіскальна служба проведе 2865 перевірок платників податків до кінця…
gazeta.ua // Дешевші за закордонні: українські надпотужні авіадвигуни скуповують міжнародні компанії
Запорізьке конструкторське бюро "Івченко-Прогрес" розробило унікальні моделі…

Про нас пишуть

Сегодня // Заміна кас на гаджети може дорого обійтися бізнесу – експерт
Підприємці двояко оцінюють ініціативу ДФС щодо заміни касових апаратів смартфонами

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Flower Expo Ukraine

17.04 08:00 - 19.04 19.04 18:00

17-19 квітня у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) в Києві пройде щорічна виставка квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики в Україні Flower Expo Ukraine. 

Захід організований під патронатом Союзу українських квіткарів, і об'єднує фахівців із галузі садівництва з усієї України та країн СНД. Свою підтримку виставці надає УСПП та Посольство Нідерландів в Україні.
Минулого року її відвідало понад 7000 гостей для пошуку нового продукту, нових контактів, отримання ринкової інформації або відвідування однієї з численних квіткових демонстрацій.
Близько 95 компаній з 9 країн світу обрали Flower Expo Ukraine як платформу для запуску або зміцнення свого бізнесу в Україні. До таких країн належать: Нідерланди, Франція, Німеччина, Польща, Кенія та інші.
Цьогорічна програма традиційно насичена новинками та цікавими заходами. У 2018 році до виставки долучається Flower Circus. «Квіткові чарівники» з  Flower Circus подорожують світом, щоб надихати та розважати флористів під час тематичних виставок та демонстрацій, показуючи найновіші флористичні тенденції та техніки. 
Також цього разу щорічну програму «Букет-портрет» соціального проекту «Квіти – енергія життя» вирішили присвятити вірним друзям людини: собакам, оскільки як квіти, так і домашні тварини є складовою гармонійного, психологічно та фізично здорового життя людини. 
Крім того, відомі голландські та українські флористи будуть ділитися своєю майстерністю та знаннями сучасних тенденцій. 
Як і кожного року FlowerFame є організатором квіткових демонстрацій на головній сцені, яка працюватиме протягом усіх трьох днів виставки. Ці квіткові демонстрації стали основним приваблюючим місцем виставки і цікавлять флористів та інших фахівців галузі з усіх куточків України, а також аматорів та усіх тих, хто любить квіти.
Щоб дізнатись більше про виставку, будь ласка, відвідайте www.flowerexpo-ukraine.com
Для акредитації преси: 
+ 38 044 577 04 25
info@cityofdreams.com.ua

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.