Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Hromadske // До кінця року ДФС перевірить майже 3 тисячі платників податків — Opendatabot
Державна фіскальна служба проведе 2865 перевірок платників податків до кінця…
gazeta.ua // Дешевші за закордонні: українські надпотужні авіадвигуни скуповують міжнародні компанії
Запорізьке конструкторське бюро "Івченко-Прогрес" розробило унікальні моделі…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Семінар «Що повинні знати промисловці та підприємці про екологічні стандарти ЄС»

13.06 09:00 - 15.06 15.06 18:00

13-15 червня в містах Херсон та Доброслав (Одеська область) УСПП за участі литовських партнерів проведе семінари «Що повинні знати промисловці та підприємці про екологічні стандарти ЄС». До роботи долучаться представники наукових кіл обох країн, міських держадміністрацій Херсона та Одещини тощо. 

В Херсоні обговорюватимуться питання екологічного стану регіону, проблеми вододефіциту, водоочищення і водовідведення, раціонального використання природних ресурсів, альтернативні джерела енергії. 
14 червня учасники відвідають Доброслав, де пройде практичний семінар на тему впровадження сучасних систем водоочистки і водовідведення. Нагадаємо, за підтримки литовської сторони та УСПП такий пілотний проект був запущений на базі районної лікарні даного міста. Його реалізація стартувала у вересні 2017 року.
З доповідями виступлять президент УСПП Анатолій Кінах, директор Інституту  громадського здоровя ім. А.Н.Марзєєва Андрій Сердюк, президент Асоціації інженерної екології, голова комітету з охорони навколишнього середовища Асоціації торгово-промислових і ремісничих палат Литви Рімантас Будріс, експерт з екології Асоціації інженерної екології Константінас Ільясевічюс, місцеві фахівці та ін.
У разі зацікавлення та участі в семінарах звертайтесь за тел. 044 536 96 42 (Світлана Куцева).


5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.