Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Hromadske // До кінця року ДФС перевірить майже 3 тисячі платників податків — Opendatabot
Державна фіскальна служба проведе 2865 перевірок платників податків до кінця…
gazeta.ua // Дешевші за закордонні: українські надпотужні авіадвигуни скуповують міжнародні компанії
Запорізьке конструкторське бюро "Івченко-Прогрес" розробило унікальні моделі…

Про нас пишуть

Сегодня // Заміна кас на гаджети може дорого обійтися бізнесу – експерт
Підприємці двояко оцінюють ініціативу ДФС щодо заміни касових апаратів смартфонами

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Форум «Відкриття нових можливостей для взаємодії підприємців України та Латвії»

25.06 09:00 - 27.06 27.06 18:00

25-27 червня в м.Юрмала (Латвія) відбудеться масштабна подія у сфері бізнесу – діловий форум «Відкриття нових можливостей для взаємодії підприємців України та Латвії». Його організаторами виступили УСПП, посольство України в Латвії, Агентство інвестицій та розвитку Латвія, а також компанія AP Holding.

У заході візьмуть участь бізнес-кола обох країн, представники Міністерства економіки Латвії, інших державних структур та бізнес-асоціацій Латвії.
Учасники форуму матимуть змогу ознайомитись з особливостями ділового клімату Латвії та умовами ведення бізнесу в цій країні,  обговорити стан українсько-латвійського торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва в контексті спільного входження до ринку ЄС.
В рамках форуму планується приділити особливу увагу наступним секторам: особливості експорту до країн ЄС; відновлювальним джерелам енергії, екології; інвестиціям та фінансуванню проектів; інформаційним технологіям та ін. 
На форумі можуть розглядатися й інші галузі за пропозицією української сторони. Окрім того, заплановані секторальні презентації та перемовини у форматі В2В. 
На переконання УСПП, цікавим для нашого бізнесу може стати презентація практичного досвіду залучення зовнішніх інвестицій, до прикладу – зі структурних фондів ЄС. Зокрема, йтиметься про історії успіху lmmer Ukrplastic -lmmer Group - IMMER Digital в цій царині. 
Запрошуємо вас увійти до складу делегації УСПП, яка відвідає Латвію і, в разі зацікавленості, просимо не пізніше 20 червня 2018 року підтвердити участь, заповнивши анкету, що додається.
Контактна інформація: тел. (044) 536 96 42, 279 16 21, e-mail: ved3@uspp.org.ua, vpved@uspp.org.ua. 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.