Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

AVELLUM Discussion Hub «Податки без кримінального майбутнього»

31.05 09:30 - 31.05 13:00

Сучасні умови ведення бізнесу в Україні ускладнюються надмірною увагою збоку правоохоронних та фіскальних органів, що не сприяє поліпшенню інвестиційного клімату. Проте останні законодавчі тенденції дають представникам бізнесу стриману надію на зменшення тиску з боку держави.

Парламент вже запровадив певні механізми захисту бізнесу від «силових» зловживань правоохоронців, ухваливши так званий закон «маски-шоу стоп». Крім того, влада задекларувала намір вивести економіку з тіні за допомогою податкової амністії, а також створити новий правоохоронний орган, завданням якого стане розслідування злочинів в сфері публічних фінансів — Національне бюро фінансової безпеки України (НБФБ).
Чи краще НБФБ за податкову міліцію? Як захистити бізнес від безпідставних звинувачень в ухиленні від сплати податків? Які процесуальні можливості та небезпеки існують у випадку пред’явлення претензій правоохоронцями? Відповіді на ці та інші актуальні питання шукатимуть представники законодавчої влади, судової та правоохоронної систем, Державної фіскальної служби України, Ради бізнес-омбудсмена в Україні спільно з бізнес-спільнотою та юристами в рамках проведення AVELLUM Discussion Hub «Податки без кримінального майбутнього».
Захід відбудеться 31 травня 2018 року (час проведення: 09.30–13.00) у конференц-залі SigmaBleyzer (Мандарин Плаза, 8-й поверх, вул. Басейна, 6, м. Київ).
До участі в експертному обговоренні запрошуються власники бізнесу, топ-менеджмент, керівники юридичних департаментів і служб безпеки провідних українських та міжнародних компаній.
Кількість місць обмежена. Участь у заході — безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
Програма заходу і реєстрація доступні за посиланням: https://taxavellumhub.ticketforevent.com/

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.