Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Українські підприємці консультуватимуться енергоефективності в Литві

13.09 10:00 - 13.09 13:00

13 вересня відбудеться візит делегації Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) до Литовської республіки, де проводитиметься другий етап семінарів «Підвищення конкурентоспроможності малого і середнього бізнесу України через енергоефективність і дотримання екологічних норм ЄС». 
Візит відбуватиметься в рамках діяльності Українсько-литовської та Литовсько-української ділових рад.

Серед учасників – президент УСПП Анатолій Кінах, президент Вільнюської ТПП Сігітас Леонавічюс, голова Асоціації інженерної екології Римантас Будрис, представники бізнесу України та Литви.

Основними питаннями порядку денного даного заходу є: проблеми вододефіциту, водоочистки та водовідведення, раціональне використання природних ресурсів; сонячна енергетика, переваги використання фотовольтажних систем; сучасні акумулятори електричної енергії та технології їх використання; отримання теплової та електричної енергії через використання біомаси; досвід литовських компаній, що будують та експлуатують когенераційні котельні.

Окрім пленарної сесії семінару будуть організовані візити на підприємства для ознайомлення з практичним литовським досвідом.

Початок заходу 13.09 о 10.00 в приміщенні Посольства України в Литві (вул. Театро 4, Вільнюс).
Запрошуємо представників ЗМІ!

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.