Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

​Всеукраїнський економічний форум «KramatorskInvest-2018»

21.09 09:00 - 23.09 23.09 16:00

21-23 вересня в Краматорську, в рамках святкування 150-річчя міста, вперше відбудеться всеукраїнський економічний форум «KramatorskInvest-2018». На порядку денному – обговорення потенціалу промислових міст як драйверів економіки України, та визначення подальших шляхів розвитку промислових регіонів.

Головна ідея форуму – показати Краматорськ та Донецьку область, як територію розвитку та нових можливостей. Не дивлячись на збройний конфлікт, що триває на Сході України з 2014 року й охоплює частину Донеччини, промислові міста регіону, такі як Краматорськ, Маріуполь, Покровськ, Бахмут та інші, продовжують розвиватись, роблячи помітний внесок в економіку області та країни, виходять на нові ринки збуту й гідно представляють Україну на закордонних ринках. Зокрема, продукція унікальних промислових гігантів, що тут розташовані, не має аналогів в світі. Сьогодні такі міста, як Краматорськ – це не тільки флагмани важкого машинобудування та металургії, гірничовидобувної галузі, а й висококваліфіковані технічні спеціалісти, інженери, винахідники, раціоналізатори та науковці.

Дводенний форум передбачає обговорення ключових та проблемних питань із представниками влади вищого рівня, політиками та промисловцями, серед яких: Степан Кубів – Перший віце-премʼєр-міністр України, Анатолій Кінах – президент Українського Союзу промисловців та підприємців України, колишній премʼєр-міністр України, Георгій Скудар – президент ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод». Другий день роботи форуму буде присвячений темі партнерства влади та бізнесу.

Під час панельних дискусій обговорюватимуться питання співпраці органів місцевої влади із соціально-орієнтованими підприємствами, підприємствами різних форм власності, міжнародними організаціями та фондами, питання розвитку інфраструктури, в тому числі – фінансової, роботи з освітнім потенціалом та перспектив для молодих спеціалістів.  

«KramatorskInvest-2018» має стати платформою для діалогу, обміну досвідом та кращими практиками, взаємодопомоги та дієвої підтримки, що стане відчутним імпульсом розвитку промислового міста та індустріального регіону. Це перший подібний форум на Сході України, що спрямований на вирішення прикладних завдань, як то залучення нових торгівельних мереж, фінансових установ, будівельних компаній, інвесторів тощо. За додатковою інформацією, акредитацією для ЗМІ звертатись до організаційного комітету форуму за електронною адресою: кramatorsk.invest@gmail.com

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.