Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни
5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Четвертий українсько-литовський економічний форум

7.12 10:00 - 7.12 14:00

07 грудня у Києві в НАК «Олімпійський» (Хол Чемпіонів) відбудеться ІV Українсько-Литовський Економічний Форум.

Форум покликаний поглибити  співпрацю між суб’єктами господарювання України та Литви. Його організаторами традиційно виступають УСПП спільно із Конфедерацією промисловців Литви. Серед учасників – представники урядів України та Литви, зокрема, перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, міністр господарства Литви Віргініюс Сінкявічюс; великих бізнес-асоціацій: Торгово-промислових палат обох країн, ICC Ukraine, компаній - «BOD Group», LLC "LS PROFE" LS GROUP тощо. Загалом очікується присутність більше 400 представників ділових кіл України та Литви. 

Довідково: за результатами попередніх заходів за 2017 рік обсяг українського експорту до Литви зріс на 42%, постійно реалізуються спільні проекти, проводяться навчання та консультації українських підприємців.

Метою цьогорічного Форуму є забезпечення комунікацій з провідними європейськими компаніями та інвесторами, розширення їх співпраці з українським бізнесом.

Станом на сьогодні зацікавленість у співпраці висловили такі європейські компанії:
- BOD Group розглядає варіанти інвестування у проекти сонячних електростанцій у Херсонській та інших областях України;
- АТ “Литовські залізниці”. Співпрацює з “Укрзалізницею”, зацікавлена у подальшому розвитку міжнародного проекту потягу контейнерних перевезень “Вікінг”. Генеральний директор товариства Мантас Бартушка виступатиме на пленарному засіданні форуму. 
- UAB INTA. Постачає, обслуговує та програмує обладнання для радіозвязку, системи ренгенконтролю вантажів, системи контролю стану навколишнього середовища. Компанія зацікавлена в налагодженні співпраці з українськими підприємствами відповідного профілю. 
Перелік компаній постійно доповнюється.

В рамках Економічного Форуму працюватиме низка секцій: «Відновлювані джерела енергії», «Транспорт та логістика», «Інноваційні технології» та «Фінансові інструменти та інвестиційний клімат». 

Окрему увагу буде приділено реалізації спільних проектів, зокрема щодо використання спеціалізованих лазерів, створення водоочисних систем, відновлення інфраструктури у малих містах, розвитку малого та середнього бізнесу.
В ході форуму буде підписано низку угод про розвиток співробітництва на рівні бізнес-асоціацій та окремих компаній України і Литви. 

Початок роботи о 10.00. Адреса: вул. В.Васильківська, 55.

Акредитація ЗМІ за тел. (096)9507565 (прес-служба УСПП).

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.