Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Інформаційно-освітній семінар на тему закупівель

14.03 10:00 - 14.03 12:00

Міжнародний Банк Реконструкції та Розвитку (Світовий банк) та Український союз промисловців і підприємців (УСПП) проводять 14 березня 2019 року інформаційно-освітній семінар на тему закупівель в рамках реалізації проектів в Україні, які фінансуються Світовим банком


Учасників семінару буде ознайомлено з організаціями - членами Групи Світового банку, портфелем інвестиційних проектів Світового банку в Україні, проведено презентацію правил та процедур закупівель, а також надано практичні роз’яснення стосовно підготовки конкурсної пропозиції для участі в тендерах, що проводяться в рамках проектів, які фінансуються Світовим банком. 

До участі запрошуються представники будівельних, дорожньо-будівних підприємств, виробники та постачальники обладнання та товарів у сфері житлово-комунального господарства, міської інфраструктури, енергозбереження, охорони здоров’я тощо.  


Семінар відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Дніпровський Узвіз, 1, 2-й поверх, офіс Представництва Світового банку в Україні.

Початок роботи о 10:00. Реєстрація учасників – з 09:00. 


Попередня реєстрація обов'язкова та здійснюється до 05 березня 2019 року за наступними контактами:  e-mail masnik@uspp.org.ua  тел./факс: 044 536-96-37, 536-96-41. 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.