Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Засідання Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП

1.03 11:00 - 1.03 13:00

01 березня  відбудеться спільне розширене засідання Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП.

На заході буде сформована спільна позиція громадських об’єднань підприємців, роботодавців, представників експертної спільноти та бізнесу  щодо розв’язання  нагальних проблем у реальному секторі економіки в умовах 2019 року.
Серед ключових питань:
виклики та можливості для прискорення соціально-економічного розвитку країни в умовах виборчих перегонів протягом 2019 року;
вимоги та пропозиції бізнесу до влади у відстоюванні пріоритетів розвитку вітчизняної економіки: покращення ділового клімату, подолання тенденцій деіндустріалізації, припинення втрати трудового потенціалу тощо;
оновлена «Платформа економічного патріотизму» як  основа для порядку денного спільних дій бізнесу та влади на поточний рік.

Засідання відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, Торгово-промислова палата України,  конференц-зал «Колізей» (4-й поверх).
Початок роботи об 11:00. Реєстрація – з 10:00. 

Звертайтеся за наступними контактами:
 Для учасників: 
e-mail masnik@uspp.org.ua тел./факс: 044 536-96-37, 536-96-41. 

Щодо акредитації ЗМІ:
0969507565 (прес-служба УСПП).


5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.