Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Hromadske // До кінця року ДФС перевірить майже 3 тисячі платників податків — Opendatabot
Державна фіскальна служба проведе 2865 перевірок платників податків до кінця…
gazeta.ua // Дешевші за закордонні: українські надпотужні авіадвигуни скуповують міжнародні компанії
Запорізьке конструкторське бюро "Івченко-Прогрес" розробило унікальні моделі…

Про нас пишуть

Сегодня // Заміна кас на гаджети може дорого обійтися бізнесу – експерт
Підприємці двояко оцінюють ініціативу ДФС щодо заміни касових апаратів смартфонами

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Науково-практичний семінар «Новації в оподаткуванні»

27.03 08:00 - 27.03 17:00

Рада підприємців при КМУ та Український союз промисловців і підприємців, ДННУ «Академія фінансового управління» та Асоціація інформаційного бізнесу 27 березня 2015 року проводять Науково-практичний семінар «Новації в оподаткуванні». Запрошуються фінансові директори та головні бухгалтери підприємств та організацій.
Спікери семінару: автори змін до Податкового кодексу України, прийнятих у грудні 2014 року, - фахівці Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України, начальник відділу перевірок трансфертного ціноутворення управління податкового аудиту Департаменту податкового та митного аудиту Державної фіскальної служби України.
Мета семінару: Надати відповіді на найбільш актуальні питання щодо застосування останніх новацій у сфері оподаткування, а також проінформувати про напрямки подальшого реформування податкового законодавства та останні розробки Міністерстві фінансів України у цій сфері.
Науково-практичний семінар відбудеться у Києві (адреса буде уточнюватися в залежності від кількості учасників)

Початок роботи  – об 10:00. Реєстрація учасників – з 9:30.
Закінчення роботи – о 18:00.

Вартість семінару для 1 учасника – 800 грн. (без ПДВ).
Для членів УСПП та Ради підприємців при КМУ буде надана знижка 10 %.

Повідомляємо Вас, що попередня реєстрація участі є обов’язковою та здійснюється за формою: http://goo.gl/forms/LiVDl47LwR або за тел./факсом (044) 536-96-37, 536-96-41, або на e-mail: masnik@uspp.org.ua.
Реєстрація відкрита до 25 березня 2015 року.

Телефон для довідок – 050 353-33-88.

Попередня програма семінару:

9.30 – 10.00 - Реєстрація учасників

10.00 – 10.20 - Вступне слово:
-Кінах Анатолій Кирилович, Президент УСПП
-Козаченко Леонід Петрович, Народний депутат ВРУ, Голова Рада підприємців при КМУ
-Єфименко Тетяна Іванівна, Президент ДННУ «Академія фінансового управління», голова комісії УСПП з питань податкової політики, фінансів і банків

Виступи:

10.20 – 10.50 -  Романюк Юрій Петрович, заступник директора Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України. "Перспективи подальшого удосконалення податкового законодавства України" - Договори про уникнення подвійного оподаткування: нова політика української сторони; Стан переговорного процесу та перспективи підписання угоди між Урядом України та Урядом США для підвищення рівня дотримання міжнародного податкового законодавства й виконання положень Закону США про оподаткування іноземних рахунків (FATCA).

10.50 – 11.20 - Кузьмук Олена Борисівна, головний економіст – фінансист відділу міжнародного оподаткування та імплементації міжнародних договорів Управління податкової політики Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України.
"Трансфертне ціноутворення та критерії для визнання операцій контрольованими" - Принцип «витягнутої руки» у трансфертному ціноутворенні.Контрольовані операції (додаткові критерії при визначенні переліку країн, господарські операції з резидентами яких визнаються контрольованими; господарські операції з продажу товарів через комісіонерів – нерезидентів; окремий порядок для операцій з товарами, що мають біржове котирування; господарські операції, що здійснюються між пов’язаними особами, із залученням осіб, які не є пов’язаними з ними; порогові показники для визнання операцій контрольованими). Уточнення переліку господарських операцій для цілей трансфертного ціноутворення.

11.20 – 12.00 - Мішин Микола Олександрович, начальник відділу перевірок трансфертного ціноутворення управління податкового аудиту Департаменту податкового та митного аудиту Державної фіскальної служби України. "Податковий контроль за трансфертним ціноутворенням" - Звітність про здійсненні контрольовані операції; Документації з трансфертного ціноутворення; Форми податкового контролю за трансфертним ціноутворенням; Перевірки контрольованих операцій: підстави та особливості проведення; Штрафні санкції за порушення у сфері трансфертного ціноутворення

12.00 – 12.50 - Невінчана Лариса Євгеніївна, начальник відділу податку на додану вартість Управління податкової політики Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України. "Податок на додану вартість" - Змінено «поріг» обов’язкової реєстрації осіб як платників податку; Порядок реєстрації платників податку з урахуванням останніх змін.
12.50 – 13.30 – Обід
13.30 – 14.30 - Дроговоз Ю. С., – віце-президент ВГО «Український союз промисловців і підприємців», заступник голови Громадської ради при ДФС України, директор ТОВ АФ «Фінансовий клуб».
«Податок на додану вартість» -
Актуальні питання реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування.
Особливості розрахунку суми податку, на яку в окремих випадках платники матимуть право виписати податкову накладну/розрахунок коригування.
ПДВ-рахунки: поповнення та списання коштів на практичних прикладах.
Виправлення помилок в податкових накладних/розрахунках коригувань та відповідальність постачальників за несвоєчасну їх реєстрацію.
Особливості адміністрування та декларування ПДВ до та після 2015 року.
Особливості уточнення податкових зобов’язань після 01.01.2015 року.
Собівартість товарів/послуг як база оподаткування ПДВ.

14.30 – 15.30 -  Маркевич О. В., начальник відділу податку на прибуток підприємств
Управління податкової політики Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України

«Податок на прибуток» -
Нові підходи до визначення об’єкта оподаткування з податку на прибуток.
Типи податкових різниць, порядок та особливості коригування фінансового результату до оподаткування. Новації в оподаткуванні податком на прибуток окремих видів діяльності.

15.30 – 15.50 - Кава-брейк

15.50 – 16.30 - Сапіга О. І., начальник відділу акцизного податку  Управління податкової політики Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України. «Акцизний податок» -
Загальні відомості щодо акцизного законодавства
Приєднання до акцизного податку екологічного податку з палива та збору за першу реєстрацію транспортного засобу
Акцизний податок в Угоді про асоціацію між Україною та Європейським союзом
Віднесення пива до алкогольних напоїв
Чи можливий перехід до електронної акцизної марки

16.30 – 17.30 - Овчаренко В. П., заступник директора Департаменту – начальник Управління податкової політики Міністерства фінансів України.«Податок з доходів фізичних осіб» - Зміни в оподаткуванні доходів найманих осіб. Оподаткування пасивних доходів та пенсійних виплат.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.