Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Facebook // Перші онлайн-аукціони на спецдозволи на користування надрами

05.03.2019 11:03

Перші онлайн-аукціони - на фінішній прямій.

«У середу відбудеться довгоочікувана для вітчизняного газовидобутку подія – вперше спецдозволи на користування надрами продаватимуться онлайн через платформу ProZorro.Продажі. Кожен бажаючий зможе спостерігати за перебігом торгів із будь-якої точки світу. Сам факт відсутності передбачуваного прогнозу є неймовірним успіхом, що є перемогою рівності підходу до усіх учасників та невід’ємною запорукою конкуренції.

Якими б не були результати перших онлайн-аукціонів вони дадуть можливість проаналізувати цей процес, внести певні зміни та корективи для вдалого проведення наступних раундів. В цю середу ми очікуємо на успішні торги, активний інтерес та участь інвесторів», - на цьому наголосив виконавчий директор Асоціації Roman Opimakh під час робочої наради, яка була присвячена підготовці та проведенню електронних аукціонів.

Учасники зустрічі, а це представники Державна служба геології та надр України (Олег КирилюкAleksandr Tkachuk), АГКУ, ProZorro.Продажі (Andrey Motovilovets), ТБ "Українська енергетична біржа"Комерційні та державні закупівлі України - Zakupki.Prom.ua та Національна Електронна Біржа обговорили нагальні питання, які можуть виникнути під час проведення першого раунду нафтогазових аукціонів, а також удосконалення механізму проведення майбутніх торгів та шляхи вирішення проблеми погодження ділянок облрадами.

 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.