Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Hromadske // До кінця року ДФС перевірить майже 3 тисячі платників податків — Opendatabot
Державна фіскальна служба проведе 2865 перевірок платників податків до кінця…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Відкрита реєстрація на ІІІ Українсько-литовський економічний форум

14.11.2017 12:11
Відкрита реєстрація на ІІІ Українсько-литовський економічний форум

8 грудня у м.Вільнюс пройде ІІІ Українсько-литовський економічний форум, участь в якому візьмуть президенти обох країн, представники урядів, бізнес-асоціацій, ділові кола України та Литви.

Обговорюватиметься посилення торгівельно-економічного співробітництва, створення спільних підприємств, інвестиції та фінансування конкретних проектів, ринок праці тощо.

Запрошуємо вас увійти до складу делегації УСПП, що виступає співорганізатором форуму з української сторони.  Просимо підтвердити участь до 4 грудня 2017 року, заповнивши анкету за посиланням.

Контактна інформація: (044)536-96-42, ved3@uspp.org.ua

Форма для реєстрації на ІІІ Українсько-литовський економічний форум

Кошторис витрат члена делегації 

Проект програми

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.