Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

З ділових ЗМІ

11.03.2019

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере

Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь новоназначенного Посла Турецкой Республики в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере.
Детальніше...
11.03.2019

UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"

Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку 1 января 2020 года страна может остаться без газа. Об этом заявил глава Союза промышленников и предпринимателей Украины, экс-премьер страны Анатолий Кинах.
Детальніше...
05.03.2019

Facebook // Перші онлайн-аукціони на спецдозволи на користування надрами

​​​​​​​У середу відбудеться довгоочікувана для вітчизняного газовидобутку подія – вперше спецдозволи на користування надрами продаватимуться онлайн через платформу ProZorro.Продажі.
Детальніше...
06.02.2019

ЛIГАБiзнесIнформ // Роботодавці презентували ТОП-12 завдань з метою змін у економіці країни

5 лютого в Києві за участі провідних українських підприємців, керівників галузевих асоціацій та територіальних об’єднань організацій Федерації роботодавців України, вчених та експертів відбувся круглий стіл з обговорення Маніфесту роботодавців. За словами модератора заходу, Генерального директора ФРУ Руслана Іллічова, це не просто документ, а програма дій, написана безпосередньо українськими підприємцями.
Детальніше...
29.11.2018

Verslo žinios // Український бізнес: литовським партнерам не варто побоюватись через військовий стан в кількох областях України

ТПП Вільнюса  повідомляє, що бізнес-партнери в Україні заспокоюють литовські компанії і очікують, що введення воєнного стану не перешкодить обом країнам  продовжувати комерційне співробітництво.
Детальніше...
14.09.2018

Hromadske // До кінця року ДФС перевірить майже 3 тисячі платників податків — Opendatabot

Державна фіскальна служба проведе 2865 перевірок платників податків до кінця 2018 року. Компанії для перевірок відбирали відповідно до критеріїв ризику, визначених Міністерством фінансів.
Детальніше...

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.