Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Hromadske // До кінця року ДФС перевірить майже 3 тисячі платників податків — Opendatabot

14.09.2018 10:09

Державна фіскальна служба проведе 2865 перевірок платників податків до кінця 2018 року. Компанії для перевірок відбирали відповідно до критеріїв ризику, визначених Міністерством фінансів.

Про це повідомляє платформа відкритих даних Opendatabot.

Зокрема, відповідно до наказу Мінфіну, у якому містяться критерії ризику платників податків, зазначається, що компанії відбираються за даними інформаційно-телекомунікаційних систем ДФС та за пропозиціями її структурних підрозділів.

Окрім основного списку підозрілих компаній податківці також перевіряють їх структурні підрозділи, дочірні підприємства та контрагентів.

Причиною для перевірки найчастіше є те, що компанія показує рівень сплати податку, який є нижчим за середній показник по галузі, у якій працює ця компанія.

«Основним порушенням, що допускали перевірені платники податків, було завищення податкового кредиту та валових витрат внаслідок їх формування за операціями із «сумнівними» суб’єктами господарювання», — повідомила речниця ДФС Наталія Непряхіна.

Напередодні в уряді ініціювали проведення перевірок підприємств для виявлення незареєстрованих працівників.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.