Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Телеграф // ТУСИБ организовали ужин в честь нового посла Турции в Украине Ягмур Ахмета Гюльдере
Союз Промышленников и Предпринимателей Турции и Украины организовал ужин в честь…
UKRLIFE.TV // Экс-премьер Украины Кинах выразил беспокойство в связи с темпами строительства "Северного потока-2"
Темпы строительства "Северного потока-2" должны беспокоить Украину, поскольку…

№51 (Липень, 2018)

№51 (Липень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Інформаційно-іміджеві робота

Зброєю громадської організації є діалог, комунікація, вплив на формування суспільної думки та опора на неї в подальшій роботі. Комунікації громадської організації розраховані, як правило, на велику кількість адресатів, серед яких активні члени організації та ті, хто може ними стати в найближчий час,широкий підприємницький загал, органи влади, соціальні партнери тощо. Такі розгалужені комунікації можуть бути організовані через ЗМІ.

«Вісник УСПП» та інтернет-портал uspp.ua є центральними інформаційними майданчиками Союзу, які щодня надають актуальну, цікаву та змістовну інформацію. «Вісник» ретельно інформує про діяльність Союзу – з’їзди, правління, конференції, круглі столи, підготовлені ініціативи та звернення. Висвітлюються теми податкової практики, розвитку підприємництва, соціальної відповідальності бізнесу, енергозбереження, розвитку внутрішнього ринку тощо.

Інтернет-портал uspp.ua працює як єдине ціле з сайтом ООРУ ooru.org.ua, персональним сайтом Анатолія Кінаха. Інтернет-сторінки є у Харківського, Івано-Франківського, Львівського, Херсонського, Запорізького, Миколаївського РВ УСПП. Тут можна прочитати все про нашу організацію, її лідерів та активістів. Сторінка містить новини УСПП, в тому числі – з регіонів, інформацію про ініціативи щодо створення сприятливого підприємницького клімату, офіційні матеріали, новини законодавства, аналітичні статті тощо. Максимальний охват аудиторії за день – 2500 осіб, середній – близько 1000 осіб. УСПП відкрив свою сторінку в соціальній мережі «Facebook».

УСПП має добрі стосунки з багатьма центральними та регіональними ЗМІ. Співпраця з ними забезпечує впізнаваність Союзу, впливає на зростання його іміджу, формування громадської думки з питань захисту прав та інтересів промисловців і підприємців, забезпечує можливість привернути увагу суспільства до їхніх проблем.

Департамент з питань інформаційної політики та громадсько-політичних питань, тел.: 044 536-96-32, 044-279-74-80 e-mail: uspptitova@ukr.net

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.